Таня завжди робила добро всім, і, незважаючи на це, сама була нещасна. Але все змінилося, коли одного дня її відправили до будинку начальника лlкарні як няньку.

 

Таня працювала молодшою медсестрою у лікарні, і її старша колега Ольга Степанівна часто давала їй вказівки з різних приводів.

Якось Ольга попросила Таню принести постільну білизну до п’ятої палати і поквапитися, бо в третю їм ще треба було доставити сніданок та змінити постільну білизну.

Таня кивнула і швидко пішла до п’ятої палати. Таня завжди була співчутливою і доброю понад будь-яку міру. У дитинстві вона часто роздавала свої іграшки іншим дітям у дворі.

Вона завжди турбувалася про інших, а своєму другові Василю навіть дбайливо поклала лист подорожника на коліно, коли він послизнувся і поранився.

Якось, поки її мама готувала кашу, Таня захотіла подивитися на процес і випадково зняла каструлю з плити, внаслідок чого каша пролилася їй на щоки та шию, залишивши серйозні сліди на все життя.

Незважаючи на це, Таня продовжувала поширювати свою доброту та співчуття на інших.

Таня майже рік працювала молодшою медсестрою, вивчаючи медицину на вечірньому відділенні. Вона допомогла багатьом людям, і коли вона входила до палати, то часто втішала пацієнтів і ставила їм питання про життя.

Якось Таню відправили на один день додому до начальника лікарні Олега Петровича як няньку.

Іринка, дочка Олега, спочатку була незадоволена присутністю Тані, але дівчина швидко підкорила її добротою. Коли Олег попросив когось знову посидіти з донькою Іринкою, дівчинка наполягла, що може прийти тільки Таня, бо вона гарна. Таня та Іринка дуже зблизилися.

Якось Іринка навіть сказала, що Таня схожа на її маму, яка давно вже жила на небі. Доброта Тані, здавалося, справила на неї позитивний вплив, і її мітки, здавалося, потихеньку зникали. Колеги Тані помітили її зміну, і навіть Олег Петрович, здавалося, став приділяти їй більше уваги.

Зрештою, Олег оголосив своїм колегам, що одружується, і подякував Ользі Степанівні за те, що вона надіслала йому на допомогу такий «скарб».

КІНЕЦЬ.