До весни я набралася сміливості та попросила своїх дітей обмежити візити лише найближчими родичами. Моя дочка зрозуміла і вибачилася, скоротивши кількість своїх візитів. Однак мої син і невістка, схоже, проігнорували мої побажання, розширивши межі поняття “найближчі родичі” та включивши до нього далеких родичів та друзів. Минулими вихідними вони повідомили нам про свій візит. Передбачаючи ділову подорож сина, я думала, що це будуть невеликі збори. Натомість невістка приїхала з цілим автобусом

Ми з чоловіком походимо зі скромних сімей, виховувалися самостійно, рано втративши батьків. Ми провели 30 років, заробляючи на гідне життя.

Наші діти, яких виховував в основному мій батько через наші відлучки на роботу, тепер сприймали наш нещодавно придбаний сільський будинок як свій, оснастивши його такими зручностями, місце для шашликів, садові гойдалки та ігровий майданчик.

Минулого літа, коли ми закінчили ремонт, у будинку завжди було галасливо: мій син та його друзі приходили на шашлики, а моя дочка приїжджала зі своєю родиною подихати свіжим повітрям.

Я люблю приймати гостей, але щоденні візити нас втомили.

До весни я набралася сміливості та попросила своїх дітей обмежити візити лише найближчими родичами. Моя дочка зрозуміла і вибачилася, скоротивши кількість своїх візитів.

Однак мої син і невістка, схоже, проігнорували мої побажання, розширивши межі поняття “найближчі родичі” та включивши до нього далеких родичів та друзів.

Минулими вихідними вони повідомили нам про свій візит. Передбачаючи ділову подорож сина, я думала, що це будуть невеликі збори.

Натомість невістка приїхала з цілим автобусом , у якому були свекри та їхні діти. “Як чудово втекти в село”, – вигукнула моя сваха після прибуття, – “ми пробудемо тут лише три дні. Коли ми зустрічалися востаннє?” Я була вражена.

Під час їхнього перебування в будинку коментарі свекрів типу: “Шкода, що нам не такі раді, як ми їм” – тільки посилили мій розлад.

Пізніше я поговорила з сином, який, мабуть, не зрозумів, про що йдеться, стверджуючи, що вони принесли свою їжу, ніби це виправдовує нав’язування.

Тепер, переживаючи це випробування та їхнє сприйняття мене, я думаю, чи не помилилася я.

Чи варто мені вибачатися за те, що я почуваюся пригніченою у власному будинку? А що думаєте ви?

КІНЕЦЬ.