Для щастя доньки потрібно проявляти любов до своєї дружини так, якби хотілось, щоб любили в майбутньому доньку. Цю істину варто пам’ятати кожному.

 

Дорогу в самостійне життя дівчинки прокладає неймовірно сильний зв’язок з батьком. Це доказано дослідженнями, що діти, маючи люблячого батька набувають емоційної та соціальної стабільності. Ці важливі речі дозволяють їм, а особливо дівчаткам бути активними у соціальному житті та впевненими в собі.

Батькові слід бути дуже обережним у вихованні доньки, оскільки саме він найбільше визначає її майбутнє. Він повинен докласти багато зусиль виховуючи доньку. Сто відсотків цей зв’язок доньки із татом непідвладний ні часу, ні відстані.

Те, як чоловіки будуть відноситись до доньки, подає приклад батько.

Донька все своє дитинство спостерігає відносини між батьком та матір’ю, і це формує розуміння того, як повинен відноситись до неї її майбутній чоловік. Чоловіку слід пам’ятати і бути уважним у стосунках з дружиною, любити її так само сильно, як би він хотів, щоб любили його доньку. Щоб дівчинка зрозуміла, що її повинні любити не менше, ніж тато маму, потрібно не боятися виявляти свої почуття до дружини.

Всю свою любов батько повинен віддавати доньці.

Те, що донечка – є цілим світом для тата, не потрібно приховувати, а навпаки дати відчути це, адже кожна жінка завжди буде маленькою татовою донечкою. Для відчуття потрібності та достойної жіночої самооцінки дівчині завжди необхідна батьківська любов. Ніхто ніколи в житті не зможе замінити батька, тому йому потрібно якомога краще виконати своє батьківське призначення.

Розмова про зовнішню та внутрішню красу доньки зі сторони тата особливо потрібна

Дівчата мають властивість крізь все життя сумніватись в собі. Вплив зі сторони соціальних мереж, ровесників і стандартів, яких важко досягнути заставляють їх порівнювати себе з іншими та занижувати самооцінку. Похвала батьком донечки нагадує їм, що вони красиві як внутрішньо, так і зовнішньо. Сила татової любові не дозволяє зруйнувати психічне здоров’я доньки.

Бути весь час поруч дуже важливо

Чи в дитинстві, чи в юності і в дорослому житті для доньки завжди є важливою підтримка та любов батька. Звичайно, що від помилок та всіх бід захистити не можливо. Але надійна підтримка та розуміння того, що у неї в житті є тато, який готовий в любий момент прийти на допомогу, дає можливість крокувати вперед впевненою ходою.

Вислухати все, що наболіло, чим хочеться поділитись донечка із татом.

Не має значення вік дитини, коли вона бажає, щоб її вислухали та зрозуміли. Ігнорування – найважчий удар, який заганяє в розпач та відчай. Діти відчувають незацікавленість собою, і це призводить до втрати довіри. Дуже важливо покинути всі справи, коли донька звертається за підтримкою, і показати, що вона найдорожча та небайдужа.

Подарунок всього життя – це найщасливіші спогади, які не забуваються.

Живу увагу батька не в змозі замінити жоден гаджет. Емоційний зв’язок формує час, проведений разом. Сімейні поїздки, різносторонні ігри, поїдання піцци за сімейним столом зближує та збільшує довіру один до одного. Любий момент і кожна дрібниця можуть стати особливими.

Донька від батька може навчитись багатьом речам.

В щоденному графіку батько повинен знайти час для відповідей на всі запитанні своєї дитини, щоб наповнити її цікавість. Навчитись міняти колесо чи ремонтувати раковину у теперішній час також потрібно вміти. І зовсім не обов’язково розділяти справи на чоловічі та жіночі.

Ідеальний чоловік для доньки – це тато. І такого чоловіка вона бажатиме мати в майбутньому.

Взірець мужчини – це тато. Так вважає кожна донька. Сприйняття світу відбувається через призму поведінки батька, його рішень, відношенням до інших людей. І саме з подібними рисами характреру донька буде обирати для себе чоловіка. Тому, батько повинен допомагати своїй доньці жити тим життям, на яке вона заслуговує та приймати найкращі рішення.

Готовність відпустити свою дитину.

Захистити свою дівчинку – це відчуття супроводжує батька крізь все життя. І майбутній зять – не виключення в цьому прагненні. Часто буває так, що переконання того, шо майбутній чоловік доньки не заслуговує бути її чоловіком.

Спостереження за життям дитини – це добре, але потрібно пам’ятати, що прийде час, коли потрібно відпустити доньку, адже їй потрібно влаштовувати особисте життя. Життєвих помилок не оминути, і не завжди буде можливість її захистити від цього. Однак, батьківські старання на протязі дитинства доньки будуть допомагати їй приймати правильні рішення, і йти бульш-менш рівною дорогою.

КІНЕЦЬ.