Діти зі мною згодні та вважають, що мама деградує з цією розсадою та городом, коли працювала, стежила за собою, а зараз ходить із поламаними нігтями та й зайві гроші в сім’ї б не завадили, щоб дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній

 

Як змусити дружину працювати після пенсії? Ми із дружиною вже на пенсії, діти дорослі, живуть окремо. Дружина моя жінка досить бадьора і активна, могла б ще попрацювати, адже на пенсію не розгуляєшся. Але вона категорично проти, каже, що відпрацювала своє і настав час відпочити.

І якби вдома лежала на дивані, то ні, тижнями пропадає на дачі, ще й мене примушує. І так уже друге літо. Взимку теж не краще, тому що вона розсаду вирощує, вся квартира заставлена, це сильно дратує. Мені навіть здається, вона це спеціально робить для видимості, щоб усі від неї відстали.

Особисто я вважаю, що поки що є сили, можна і підробити. Адже все, що вона намагається вирощувати, можна купити в магазині, не витрачаючи стільки зусиль. А на дачу можна їздити на вихідні, але щоб відпочити, а не копатися на городі.


Діти теж зі мною згодні та вважають, що мама деградує. Коли працювала, стежила за собою, а зараз ходить із поламаними нігтями та не забарвленим волоссям. Та й зайві гроші в сім’ї б не завадили, щоб дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній.

Я сам працюю (мені 68 років), але зарплати на все не вистачає, а дружина допомогти відмовляється. Не розумію, що з нею сталося. Бувало, раніше й на двох роботах працювала, щоб копійчину до хати принести. А тепер як відрізало, і слухати нічого не хоче.

Навіть прикро стає, адже я також на пенсії і міг би нічого не робити. Але в мене є відповідальність за сім’ю, а дружині виходить все одно?

Цікаво, чи можна змусити її вийти на роботу та як знайти відповідні аргументи? Буду дуже вдячний, якщо хтось поділиться слушною порадою.КІНЕЦЬ.