Денис зібрав свої речі і поїхав в будuнок, який заnовіла йому бабуся. Він пам’ятає, як вона наказувала йому, щоб ні в якому разі не nродавав хатину: він в ній щасливий буде. На ці спогади хлопець лише посміхався.

 

Денис йшов додому сумний. Сьогодні не його день. Коли прийшов на роботу, дізнався що він потрапляє під скорочення. Чому він? Це питання задав своєму начальнику, адже після нього прийшов Ігор? На що начальник відповів, що Ігор, родич нашого головного бухгалтера. Йому місце знайдеться.

Увечері, коли своїй коханій дівчині повідомив про скорочення, вона відразу поміняла своє ставлення до нього. Навіщо їй чоловік, у якого за душею немає нічого. Навіть житло знімне. — Але ж у мене є будинок в селі, заперечив хлопець. Віка розсміялася прямо в обличчя: — І що з того, їдь і живи там, але без мене.

Денис послухав дівчину. Дійсно без грошей скоро попросять, щоб поїхав з квартири. Тому зібрав свої речі і поїхав в будинок, який заповіла йому бабуся. Він пам’ятає, як вона наказувала йому, щоб ні в якому разі не продавав хатину. Він в ній щасливий буде. На ці спогади хлопець лише посміхався.

Будинок зустрів його непривітно, з перекошеними дверима і забитими вікнами. Сусід дід Панас допоміг хлопцю привести в порядок подвір’я, разом потім обідали у діда. Допомагала їм внучка Катя, яка в цей час приїхала провідати дідуся. Денис перебирав речі і наткнувся на чималий вузлик. Коли розв’язав його, там лежали гроші — багато.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩