Дарина зайшла в квартиру і побачила сяючого чоловіка з квітами і подарунком. Але коли вона відкрила пакет — настрій у неї різко зіnсувався

 

Борис прокинувся в чудовому настрої. Пояснити свій настрій він і сам би не зміг. Чи то погода так діє, чи то вихідний день, то чи запах млинців, що тягнувся з кухні. -Люба, ти чого так рано встала? Вихідний же. — Забув? Я ж до сестри в село зібралася. Поїдеш зі мною? — Ти ж знаєш, не люблю я твою сестру. Ти вже сама.

Я краще подарунок тобі на день народження куплю. Що, до речі, тобі купити? -Е-е-е, ні, любий, зараз сам придумай, що купити. А то двадцять п’ять років живемо, і все за підказками моїм даруєш. Давай сам, сам, сам … Після сніданку дружина поїхала на автовокзал, у Бориса доба, щоб якось здивувати дружину. В голову нічого не приходило. Борис йшов по вулиці і розмірковував: «Може, їй цукерок дорогих коробку купити? Ні, образиться …»

На більше йому фантазії не вистачало. Вирішив зайти в торговий центр і подивитися, що взагалі продають. Спочатку він питав у продавців, що подарувати дружині. У відділі одягу його запевняли, що дружина буде в захваті від модної блузки. Але представивши дружину в цій блузці, Борис відмовився від покупки.

Ні, блузка, звичайно, красива. Але він не хотів би бачити дружину в ній … У магазині продавці почали пропонувати будь-який посуд від вазочок до сковорідок. Борис почухав потилицю і пішов далі. Зайшов в господарський відділ, в якому продавалася всяка дрібна всячина. Вже зневірився щось знайти, не купувати ж парасольку, як побачив пластикову коробочку з безліччю відділень. Таблетниця називається. — Ось, то що потрібно! — вирішив Борис і пішов на касу. Він купив коробочку, походив по магазину, прикупивши ще дещо до подарунка.

Потім прийшов додому і загорнув коробочку в подарунковий папір. Борис залишився задоволений своєю покупкою, уявляв, як дружина буде розгортати і розглядати. Навіть розсміявся, представляючи обличчя дружини. На наступний день Дарина зайшла в квартиру і побачила сяючого чоловіка з квітами і подарунком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩