Даня на хвилину пішов до вбиральні, а тим часом нам принесли рахунок. Мені не залишалося нічого, крім як заnлатuтu самій

У наш час знайти хлопця неймовірно складно, я це знаю краще за інших. Навіть якщо ти знайдеш хорошого хлопця, доброго, з гарною зовнішністю, джентльмена, який підходить тобі і за знаком Зодіаку, і за характером, все одно знайдеться одна вада, яка зможе зруйнувати ваші від носини або загальну картинку.

Саме так сталося зі мною. З Данею я познайомилася в мережі, на сайті для знайомств. У своїй анкеті він написав, що любить спокій, прогулянкам і всякому екстриму воліє залишатися вдома, любить котів і м’які речі.

Загалом, за описом, це був чоловік з моїх снів, ось тільки треба було дізнатися, який він на ділі, ось я з ним і познайомилася, і він запросив мене на побачення. Ми добре повечеряли, він все оnлатив, потім трохи погуляли, дізналися один одного краще і заkохалися один в одного не по-дитячому.

Він був дуже ввічливим, мав гарне почуття гумору, загалом, хлопцем виявився ідеальним. Пішли ще на кілька побачення, і все вже у нас йшло, як по маслу, тут і весілля було не за горами.

Ось тільки дещо сталося на черговому побаченні. Ми, як завжди, повечеряли, поговорили трохи, і збиралися піти на прогулянку. Ось тільки він в останній момент пішов до вбиральні, саме тоді нам принесли рахунок, він був не великим, так що я все оnлатила. Він прийшов, побачив, що я сама заnлатила, і не на жарт розлютився.

Під час прогулянки він годинами говорив, що я своїм вчинком показала, що він нікчемний чоловік, що я збезчестила його, і все в цьому роді, причому він був серйозно неймовірно злий. Після всього цього я сильно розчарувалася в ньому. Все ж, він не був таким ідеальним, яким здавався.

КІНЕЦЬ.