Чому деякі жінки виrлядають nрекрасно в nохилому віці? Старість – це не вuрок!

 

Жінки бувають різні. Хтось прекрасний, як в молодості так і в старості, хтось завжди виглядає старше своїх літ та дуже похмуро, хтось розкривається в молодості, але забуває про свою красу в старості, а хтось навпаки – розквітає в поважному віці.

Всі ми бачили як красивих доглянутих дам, які не помічають свого віку, так сумних бабусь, які вже не турбуються про себе. При чому і ті і інші можуть бути одного ж віку. Але яка колосальна між ними різниця.

Чому? Чому хтось продовжує відчувати себе молодим і виглядати набагато молодше, ніж пише в паспорті, а хтось навпаки? Як би не хотілося все спихнути на генетику, проте це не так. Звісно ж, є випадки, коли жінка чи чоловік від батьків та прабатьків отримує хороші гени та практично не старішає, проте це одиничні випадки.

Проте все залежить лише від внутрішнього відчуття себе та поваги та любові до самої себе. Все що роблять жінки, які виглядають молодше справжнього віку, так це турбуються про себе любиму та живуть в своє задоволення та не ради інших. І це правильно, якщо це в адекватних масштабах. Бо ж найголовніша людина у вашому житті – це ви самі.

Що ж робити, щоб не ставати цією сумною бабусею, яка завжди хвора, завжди сумна та завжди виглядає старше свого віку? Всі пенсіонери прямо таки дуже люблять поговорити про свої болячки, щоб показати «ось я все життя працювала і заробила ці проблеми». Звісно ж праця похвальна, проте не зважаючи на це потрібно завжди піклуватися про власне здоров’я.

Це не означає бігати по лікарнях і лікуватися від усього, що може у вас статися. Це означає займатися спортом в помірних навантаженнях, правильно харчуватися, регулярно відвідувати лікаря та по потребі вирішувати проблеми зі здоров’ям. Що б хто не казав, але хворе тіло завжди виглядає набагато старшим, ніж здорове. В будь якому віці.

Також не слід забувати про відвідування стоматолога. Завжди жовті чи хворі зуби додають років, тому обов’язково слідкуйте за здоров’ям своїх зубів та дічі на рік(один раз в пів року) ходіть на глибоку чистку зубів не тільки в цілях краси, а й задля вашого здоров’я та самопочуття.

Подружіться з спортом. Це не обов’язково має бути зал чи легка і важка атлетика. Звичайної фінської ходьби та зарядки буде достатньо. Також можна займатися йогою, розтяжкою та фітнесом. Пам’ятайте, що спорт важливий, проте і перегинати палку з ним також не варто. Вченими було доведено, що надмірні заняття спортом(як от в спортсменів та бодібілдерів) провокують швидке зношення організму, в особливості суглобів. Саме тому спортсмени швидко йдуть на пенсію.

Не забувайте про догляд. Якість шкіри обличчя та тіла залежить не тільки від того, який спосіб життя ви ведете, а я від того, як ви доглядаєте за найбільшим органом в вашому організмі – шкірою. Також ваша зачіска та стрижка вирішують багато. Зверніться до стиліста, щоб той підібрав вам ту зачіску, яка завжди буде відбирати у вас декілька років та робитиме молодшою.

Також вам варто відкинути всі думки про ці стереотипні «бабкині балахони». Стильний та влучно підібраний одяг ніколи не додасть вам років, а навпаки підкреслить вашу внутрішню молодість та зробить неймовірною жінкою.

Ну і звісно ж, останнє, що хочу вам порадити, – забудьте цей стереотип, що раз жінка вже переступила поріг в 50-60 років, значить вона має бути дома та в’язати шкарпетки з шарфами. Подивіться на Бейонсе, Мадонну, Дженіфер Лопес. Їм вже багато років, проте виглядаються вони просто прекрасно. Хіба вони сидять та в’яжуть? Ні, вони насолоджуються собою та працюють над собою, щоб завжди собі подобатися. І вік їм точно не завадить.

Старість – це не той період, коли життя закінчилося. Це таке ж життя і його потрібно жити, а не існувати. Тому не забувайте про себе живіть на всі сто. Здійснюйте мрії, бажання та насолоджуйтеся світом і собою.

КІНЕЦЬ.