Чоловікові на старості літ захотілося 0молодитися. І як ви думаєте він це зробив? Звичайно, знайшов собі молоду коханку. Та чи вийде з цього щось добре?

Я неодноразово чула про цю історію, та до цього часу не можу перестати дивуватися всьому, що відбулося.

А річ у тім, що Олег відразу після весілля почав зверхньо ставитися до своєї дружини. Що не день, то сварка, образи, перехід на особистості. Ірина постійно мовчала, тримала образу, злість в собі. Та знаєте як воно буває: терпиш, терпиш, а потім як прорве, то вже не зупинити.

Пара прожила у шлюбі близько 27 років. Зрозуміло, що стосунки не будуть ідеальними, та постійні зауваження чоловіка щодо зовнішності жінки вже переросли будь-які межі. Здавалося, що тепер їх об’єднує лише спільний бізнес та нерухомість.

Тому-то Олег відразу й подався на пошуки молодих коханок. Особисто я ніколи не розуміла людей старшого віку, які намагаються згадати молодість за допомогою статевих стосунків із молодими людьми.

Іра про все це знала, та мовчала до певного моменту. А коли цей момент настав, то на емоціях випалила:

– Послухай, Олеже, я не тримаю тебе біля себе. Якщо хочеш собі молодуху – будь ласка, іди шукай. Нам з дітьми покинеш майно, а сам бери студентку і будуй з нею все життя з нуля. Ех, як згадаю ті недоїдання і недосипання через відсутність грошей. Думаю, це точно допоможе тобі омолодитися. А ще й красуня збоку. Мммм, не життя, а мрія. Успіху тобі!

Так-то він і передумав гонитися за молодістю.

КІНЕЦЬ.