Чоловік зустрів мене з роботи зі словами: «Дорога, це Діма. Він житиме з нами». Я відреагувала дуже спокійно, адже з такою історією стикалася не вперше

 

Після важкого робочого дня я повернулася додому, просто повністю вичавлена. Як тільки я відчинила двері, переді мною встав чоловік і сказав: — Дорога, це Діма, і він житиме з нами. Я на хвилину зависла, потім роззулася, повісила пальто і пішла мити руки. Відсутність будь-якої реакції на моєму обличчі чоловіка, мабуть, лякала.

Тримаючи руки під теплою водою, я згадала той день, коли мій тато вирішив познайомити мене зі своєю другою дружиною, коли мами не стало. — Ти в своєму розумі? Не буду я з нею няньчитися, у нас своя дитина є, навіщо вона нам? Відвези її до дитбудинку або до твоєї недоумкуватої мамаші.

Я постаралася швидко забути той момент і повернутися в реальність, тим більше що чоловік вже стояв ззаду і чекав, коли я домию руки. А в дитбу динку, до того ж, було не так паршиво. — Ти не сердишся на мене? Це мій племінник, Діма… — Звичайно, не злюсь. А його мати хіба не в сусідньому місті? — Та чорт її знає!

Вона залишила сина на сходовому майданчику мами, а сама зникла. На дзвінки та листи не відповідає … – чоловік дивився на мене дуже вже винно. — Піду познайомлюся, — сказала я.

Діма виявився чудовим хлопцем. У мене була педагогічна освіта, тому ми швидко порозумілися. Ми часто разом готували, гуляли… Мені з Дімою було добре і спокійно, а йому – зі мною. Пізніше ми з чоловіком переоформили всі його документи та стали його офіційними опікунами. За це я ще жодного разу не пошкодувала.

Зараз Діма вже дорослий хлопець, навчається, живе та працює в іншому місті. Він дуже тепло з нами спілкується і при кожній нагоді заходить до нас у гості, а його сестра і братик завжди чекають його з нетерпінням.

КІНЕЦЬ.