Чоловік зарадu забавu сидить на сайтах знайомств, а найстрашніше те, що він від мене це навіть не приховує. А днями я взаrалі з’ясувала, що.

 

Останнім часом я почала помічати, що чоловік досить багато часу проводить в мережі. Він довго сидить в телефоні, постійно хихикає… я думала, він смішні картинки дивиться, ну або відео. Біда прийшла звідки не чекали. Я дізналася, що чоловік так часто зависає на сайтах для знайомств. Причому він цього не приховує…

Раніше він мені ніколи не зр аджував, ну або добре все маскував. Все ж, я цього не помічала за ним. Він міг, звичайно, зробити комплімент іншій жінці, але це чисто щоб їй самооцінку підвищити. А тут він сторінку створив за порадою свого колеги. Просто різниця в тому, що цьому колезі 20 з чим то, а моєму ловеласу вже 47!

Він ще таке фото на аватарку собі напялив, я і не знала, що стільки років живу зі статуєю епохи Відродження …Взаrалі чоловік сидів завжди з телефону, а тут він його зламав і почав заходити на ці сайти з нашого комп’ютера. Одного разу чоловік на кілька хвилин заскочив до сусідів – допомогти з чимось там, а я вирішила подивитися, як же це все влаштовано. На екрані було віконце з його особистими повідомленнями.

Я там такі слова побачила, що років 10, напевно, від чоловіка вже не чула. А з деякими жінками мій чоловік перебуває в повно цінних віртуальних відносинах, виявляється, а я не знала… Загалом, він повернувся, накричав на мене, що я полізла в повідомлення і сказав, що йому просто подобається «динамити» жінок. Така собі, звичайно, розвага…

Я хоч і розумію, що ці відносини довго не проживуть, але все ж ревнощі з’їдають мене зсередини, і я не можу нічого з цим вдіяти. Невже ніхто не може дати мені пораду з цього приводу? Що мені робити? Чи варто хвилюватися з приводу цих лис тувань?

КІНЕЦЬ.