Чоловік заперечував все про свого nозашлюбного сина, але я не заспокоїлася, поки не докопалася до правди. Тоді я пішла до чоловіка з серйозною розмовою

Навіть ідеальні подружжя можуть неприємно здивувати своїх благовірних. Так сталося і зі мною. Ми з чоловіком щасливі вже десять років, у нас двоє чудових дітей. Чоловік мій дуже уважний і до мене, і до дітей. Ніщо, як то кажуть, не віщувало бі ди, поки одного разу я ненавмисно не нарвалася на повідомлення.

Дійсно, ненавмисно. Чоловік залишив телефон на столі і коли прийшло повідомлення, я просто сиділа поруч. У повідомленні, якась дама повідомляла чоловіка, що наро дила сина три роки тому і приховувати це від нього більше не вважає правильним, але ні на що при цьому не претендує. «О, сюжет», — як казав Басов у відомому фільмі. Я відразу пішла з цим повідомленням до чоловіка.

Він kатегорично все заперечував, хоча визнав, що жінку знав. Здавалося б, заспокойся і живи далі. Але заспокоїтися я не змогла. Через два роки я вирішила докопатися по правди. І докопалася. Дитина виявилася дійсно від чоловіка. Я навіть навіщось пішла знайомитися з цією жінкою, подивилася на дитину.

Тільки ще більше засмутилася. Пацан мені дуже сподобався. Чимось на дочку мою схожий. Те, що чоловік мені зра див і з таким напором все заперечував, було для мене потрясінням. Ще більшим потрясінням стала його позиція, коли відпиратися не було вже ніякої можливості.

Мій порядний і м’який чоловік заявив, що дитина ця нічого для нього не означає, він ніяких почуттів до неї не відчуває і не розуміє чого я добиваюся. Не уявляла, що це треба буде пояснювати такій близькій для мене людині. Адже я була переконана, що ми, як справжні заkохані дивимося в одну сторону.

Невже потрібно пояснювати, що ця дитина має таке ж право на батьківську увагу, як і мої діти. І так, він зобов’язаний піклуватися про нього і матеріально.

Потім, хлопчисько цей брат моїм дітям. Я вважаю, що вони повин ні знати про існування один одного, повинні спілкуватися. І не потім, коли стануть повнолітніми, як пропонує його мати, а зараз. Хто знає, як вони відреагують на новоявлених родичів в зрілому віці? А дітям це легко прийняти. На жаль, моя позиція не знаходить відгуку ні в кого з близьких. Невже я не права?

КІНЕЦЬ.