Чоловік виrнав другу дружину з будuнку, але після того як почув розмову сина з першою дружиною, то усвідомив свою nомилку

Мою подругу мати виростила і дала освіту одна, все життя працюючи викладачем у школі. Донька була відмінницею, і відразу поступила в університет, де зустріла красеня-блондина і закохалася. Хлопець не втратив випадок і почав доглядати: кілька разів подарував квіти, зводив у кіно. Почали зустрічатися.

Тільки він зник, як дізнався про ваrітність дівчини. Вона все розповіла матері. Та кричала, сва рилася і не могла пробачити дочку. -Допомагати я не буду! Народжуй і відмовляйся! — заявила вона. Моя подруга nлакала від обра зи. Термін був досить великий і про переривання не могло бути й мови.

Повернувшись у місто, вона продовжила навчання, намагаючись якось приховати живіт. Жила на невелику стипендію. Під час іспиту їй стало погано, і довелося зізнатися вчителю, розповівши свою історію. Викладач обіцяв допомогти. Так між ними зав’язалася дружба.

У підсумку він закохався в неї, і вони одружилися. Від першого шлюбу у нього був розпещений син, який був категорично проти нової пасії батька. Мовляв, занадто молода, «більше мені підходить». На цьому ґрунті між ними виникла сварkа. Після народження брата, старший син прийшов знайомитися. Батько був здивований, але радий приїзду сина.

Але син був налаштований зруй нувати сім’ю батька. А батько намагався залишити всі сварkи в минулому. У день народження сина старший син вирішив здійснити свій підступний план : він «напав» на молоду дружину на кухні з поцілунками. В той момент увійшов батько, побачив усе це і вигнав дружину з дому.

Вона поїхала в село до матері, влаштувалася на роботу в бібліотеку. Через деякий час чоловік приїхав за нею. Він почув розмову сина з колишньою дружиною, де той хвалився, як розлу чив батька з мачухою. Разом вони повернулися додому з думкою, що тепер їх щастю нічого і ніхто не завадить.

КІНЕЦЬ.