Чоловік в самий останній момент від мовився оплач увати весілля своєї дочки! Звучить жах лuво, але я згоден з ним на всі 100% …

 

Чоловік в самий останній момент від мовився оплач увати весілля своєї дочки! Звучить жах лuво, але я згоден з ним на всі 100% …

«Моя дочка повинна була вийти заміж 3 листопада цього року. Підготовка до церемонії відняла вже величезну кількість часу. Я не одружений на матері своєї падчерки, але ми живемо разом майже 10 років. У минулому році моя дочка закінчила університет. Я оплачував всі її навчання.

Вона не працювала, і жила з нами всі ці роки, поки вчилася. Більш того, я купив їй машину, щоб вона не турбувалася щодо того, як добиратися до університету. Час від часу в її житті з’являвся біологічний батько, з яким вона проводила певну кількість часу. Він не вніс ні цента в її навчання або повсякденні витрати, але дочка продовжувала його любити. На весілля було вирішено запросити максимум 250 осіб. Я віддав своїй дружині і падчерки список з 20 осіб, яких я хотів би бачити на цьому весіллі.

Мої рідні запевнили мене, що вони про все подбають. За кілька днів до весілля я зустрів одного зі своїх друзів, який був в цьому списку. Я запитав його, чи прийде він на весілля, але один відповів, що він не отримував ніякого запрошення. Через кілька днів я дізнався, що в остаточний список з 250 гостей не було внесено жодного імені з мого списку. Це був справжній плювок мені в обличчя. Але добив мене зовсім інший факт.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩