Чоловік пропадав в гаражі, коли розмовляв по телефону. А вчора вранці накрuчав і пішов. Я пішла за ним, дізнатися в чому справа.

 

Праця вчителя такий, що одного разу приходить момент, коли перестає цікавити особисте життя. Вже три роки, як Тамара стала тижнями ігнорувати чоловіка. Падала в ліжко і вирубалася, забувши хоча б роздягнутися. Ось і останні пару тижнів Тамара Петрівна (Томка, як називали її учні) пішла з головою в роботу. Випускний клас.

І не помітила на зміну поведінки чоловіка. Тепер вечорами чоловік не сидів з пивом перед комп’ютером, а пропадав в гаражі. Коли розмовляв по телефону, то виходив на вулицю. Не намагався ласками розбудити в ній жінку, а повертався до неї спиною і миттєво засинав. Всього цього Тамара, стурбована успішними іспитами своїх учнів, не помічала.

Вранці, в неділю, зазвичай балакучий чоловік, не зронив ні слова. — Що той не так? — запитала Тамара, нарешті помітила незвичний настрій чоловіка. — Все! — спалахнув чоловік і вийшов з дому. Тамара пішла за ним. Встала навпроти і з питанням в очах подивилася на чоловіка.

— Я втомився від твоєї роботи, від твоїх учнів! Я вже сумніваюся, що у мене є дружина! Є попутник по життєвому шляху, а дружини немає! Не можна так бездарно витрачати життя! Висловивши свої претензії, чоловік закурив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩