Чоловік поїхав на заробіткu. Його не було 5 років. Повернувшись — він застав дружuну з двома дітьми

 

Коли прийшов чоловік — Катерина присіла від подиву, і втратила свідомість. А коли прийшла до тями, через хвилину до них підбігли двоє дівчаток-близнючки. Дітям було по 3 роки. — Катерина, ти вийшла заміж ?. — запитав Олексій жінку: » Ні! » — відповіла вона. — Я тебе не звинувачую, мене не було багато років! — сказав чоловік.- Ні, я не виходила заміж

Олексій їхав додому з Німеччини на автобусі. Він не був в Україні 5 років. Чоловік переживав, чи дочекається дружина його, адже багато часу пройшло з того дня, як він поїхав. Кілька років тому він виїхав на заробітки, щоб у них з дружиною з’явилася дитина. Дружина не могла завагітніти, тому лікарі порадили зробити штучне запліднення. Ця процедура була дуже дорогою — і Олексій вирішив заробити гроші за кордоном.

Після чотирьох місяців роботи чоловік заробив достатньо грошей, щоб зробити ЕКО. Він приїхав додому, і вони з дружиною пішли в лікарню. Згодом виявилося, що перша процедура не була успішною — Катерина не завагітніла. Олексій знову поїхав за кордон і пропав на кілька років. Коли сідав в автобус, пам’ятав, а хто він і звідки не знав. Його знайшли в парку з травмою голови і без документів. Допоміг йому людина з України, який двадцять років тому переїхав до Німеччини і отримав громадянство в цій країні.

Коли Артур побачив Олексія, то чоловік згадав рідного брата, який загинув в автомобільній аварії. Олексій був дуже схожий на нього, тому Артур вирішив допомогти йому. Він сподівався, що до чоловіка найближчим часом повернеться пам’ять. Олексій швидко одужав, але пам’ять до нього не повернулася. Артур запропонував чоловікові жити у нього поки той не згадає, хто він такий.

Йому було дуже важко знайти роботу без документів, але згодом він знайшов нелегальний підробіток на будівництві. Через п’ять років життя за кордоном до Олексія почала повертатися пам’ять: він згадав своє ім’я, дружину і звідки він родом. Чоловік злякався, тому що він залишив дружину одну на багато років; вона, мабуть, подумала, що він загинув, бо не дзвонив їй жодного разу. Олексій звернувся в консульство — і йому відновили документи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩