Чоловік пішов від мене до молодої коханкu. Подuвuвшuсь у дзерkало, я зрозуміла, чому він так вчuнuв

 

Я одружилася дуже рано. Запрошені гості на весіллі відразу здогадалися, що це шлюб не через щире кохання, а тому, що я чекаю на дитину. Вже два роки, як чоловік мене покинув, а я не можу на себе у дзеркало подивитись

Минали роки, я їх проживала заради чоловіка та дітей. Діти виросли: син поїхав за кордон і живе там, а дочка вийшла заміж і сидить зараз у декреті, мені дзвонить лише раз на місяць. Щойно ми відзначили моє 45-річчя, чоловік пішов до молодої жінки. Вже два роки, як він мене покинув, а я не можу на себе у дзеркало подивитись Зараз у свої 48 років у відображенні дзеркала я бачу жінку, що постаріла і втомилася від життя.

Ось що означає присвятити себе дітям до останнього, які виросли та роз’їхалися, а чоловік пішов до іншої. І хто тут винний? Я одружилася дуже рано. Запрошені гості на весіллі відразу здогадалися, що це шлюб не через щире кохання, а тому, що я чекаю на дитину. А що мовчати? Я дізналася, що чекаю дитину, і мій хлопець одразу зробив мені пропозицію. Згодом у нас народився син, і всі домашні справи та догляд за дитиною лягли лише на мої плечі.

Така ситуація, як у нас, спостерігається зараз у більшості сімей. Тоді мені було дуже прикро, що чоловік, так би мовити, живе тільки для себе: він молодий, йому ще цікаве життя, а вдома втомлена дружина і брудні пелюшки. Мені доводилося день у день прати пелюшки, няньчитися з дитиною і ще догоджати чоловікові, готувати смачну вечерю, коли він приходив утомлений з роботи.

Незабаром я дізналася, що чекаю на другу дитину. Чоловікові це зовсім не сподобалося, він часто сердився, нервувався і навіть одного разу пішов з дому. Згодом він прийняв цю новину як належне і життя йшло як і раніше. У нас народилася донька, і моє життя перетворилося на цілодобову працю без відпочинку. Я всю себе присвятила вихованню дітей і тому, що бігала та заспокоювала свого чоловіка – він постійно скаржився, що у нього проблеми на роботі, а вдома взагалі не зрозуміло, що робиться, та відпочити хвилини у нього немає. 25 років пролетіли як один день, але дуже насичений та важкий день для мене.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩