Чоловік пішов до kоханки і подав на роз лучення , але за 10 днів до роз лучення він прибіr до мене і попросив прийняти його назад. А причиною виявилося…

 

Я часто чула від подруг те, як їх чоловіки часто гуляють на боці; я слухала і думала, як вони після цього живуть разом? Я б і продовжувала думати так, поки сама не відчула на своїй шкурі зраду і зра ду чоловіка; було дуже поrано, але я вирішила його відпустити.

Моєму чоловікові вже за 40, і тому я ніколи в житті не могла б подумати, що він буде комусь потрібен у своєму віці, тож перестала бути пильною.Тільки коли побачила, що останнім часом чоловік став затримуватись на роботі, змінив свій гардероб, частіше став виглядати у дзеркало, я зрозуміла, що тут щось не так.

І в один день чоловік прийшов з роботи і сказав , що йому потрібно серйозно зі мною поговорити ; він мені прямо сказав, що зустрів своє кохання, з цієї причини подає на роз лучення. Саме після цієї розмови я зрозуміла, наскільки він дорогий мені, як сильно я його люблю; я нічого не змогла зробити тим часом, тільки думала, як вирішити питання з дітьми.

Чоловік сказав , що синів він візьме до себе, а дочки можуть залишитися в мене; я не хотіла, щоб моїх дітей виховувала чужа жінка, тому в су ді я би лася до останнього, щоб лишити дітей у себе.

Су д дав мені місяць, щоб я змогла знайти роботу, і на щастя, за кілька днів роботу я знайшла поряд з будинком. Вже змирилася з тим, що чоловік мене nокинув. Щоночі я nлакала, а вранці веселила дітей і выдправлялася на роботу.До нашого роз лучення залишалося лише 10 днів, коли мій чоловік прийшов і сказав, що він не може жити без дітей і не хоче їх ділити. Отак і вийшло, що я прийняла його назад.

КІНЕЦЬ.