Чоловік куnив квартuру, але оформив її на свою маму. За його словами, він застрахував себе в разі ро злучення зі мною.

 

У мене великі проблеми з матір’ю мого законного чоловіка «, — скажу я і згрішу проти істини. Так, це було її пропозиція, щоб вона була власником квартири, але погодився на це чоловік. Тому проблеми у мене не зі свекрухою, а з людиною, якого вона виховала.Мене вражає логіка цього чоловіка.

Як готувати йому на зміну контейнери з першим і другим, я — дружина. Адже цей обов’язок — годувати свого чоловіка на першу вимогу: я повинна була увібрати з молоком матері.Відсутність настрою, нестача часу, загальне нездужання — все це не виправдання власної ліні, звичайно, ліні — чим ще можна пояснити бажання не готувати їжу для законного чоловіка?

Мені здається, якби у нас вдома несподівано відключили газ, то навіть багаття посеред кухні для смаження на ньому шашлику стало б меншим гріхом, ніжнеприготована через форс-мажору їжа.Як створювати затишок в домі, я — дружина. Дружина, зобов’язана з високо піднятою головою нести хрест по збиранню розкиданих брудних шкарпеток. І, щоб привести на світ спадкоємця, я теж дружина. Зате як купувати квартиру в шлюбі — дружин може бути багато, а мама точно ніколи не зрадить.

Про те, що чоловік купив квартиру, я дізналася після всього. Він просто приїхав додому, якщо так можна назвати знімне житло, і кинув на стіл ключі:- Я купив квартиру. Збирай речі.- Як? Звідки? Ми ж хотіли іпотеку брати?- Я збирав. І мама дачу продала, додала, вирішила подарунок зробити, раз я одружився.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩