Чоловік Казав, Що Щоп’ятниці Він Із Колегами Йде До Лазні. Якось У П’ятницю Я Взяла Доньку І Поспішила До Лазні Перевірити Його. Результат Приголомшив Мене.

 

Я у шлюбі вже 12 років. Ми випадково познайомилися. Це було kохання з першого погляду. Ми почали спілкуватися, і за півроку одружилися. Стали жити у моїй квартирі. Він працював менеджером у торговій фірмі. Ми обидва заробляли, жили мирно, кохали одне одного. Потім йому запропонували іншу роботу у ще більш престижній компанії.

Він почав заробляти вдвічі більше. Незабаром я заваrітніла та наро дила доньку. У новій компанії була звичка: з колегами по роботі ходити в лазню щоп’ятниці. Чоловік мені завжди говорив, з ким і де знаходиться, я не мала приводу не вірити йому.

Мені ці п’ятничні заходи не подобалися. Не секрет, що зазвичай у таких закладах чоловіки спілкуються з дівчатами легкої поведінки. Чоловік завжди запевняв, що любить тільки мене, а до лазні ходить із мужиками; пояснював, що це вид відпочинку в компанії друзів та колег, вони там пиво п’ють – і все.

Я вдала, що змирилася, але думка про те, що раптом він там із якоюсь жінкою в окремій кімнаті, не давала мені спокою. У п’ятницю я вийшла з роботи, поспішала доньку забирати з садка, коли зустріла колегу. Почали розмовляти; я дзвонила чоловікові, він не відповідав, я нер вувала. Сказала колезі, що чоловік із друзями у лазню пішов і тепер не відповідає на дзвінки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩