Чоловік йшов по дорозі з коханкою, думаючи, що дружина в селі. Юля випадково побачила їх з вікна швидкої — і набрала номер чоловіка. На її очах Андрій дістав свій телефон з кишені брюк і відповів …

 

Вранці він розбудив Наташу раніше.- Сорочку мені погладити потрібно. Ця стерва мені все м’яте поклала. Коханка тільки потягнулася у відповідь.- Піди у вчорашньому одязі. Я з тобою не для цього. -А для чого ти зі мною? — здивувався Андрій.-Дурачок, — посміхнулася коханка — для любові.Андрій зітхнув. Якось не до любові йому стало: адже грошей немає. А без них і душа не співає.У перший же свій «без чоловіка» вихідний, Юля до обіду ніжилася у ванній.

Потім, не поспішаючи, вийшла і півгодини милувалася на своїй новою стрижкою в дзеркалі, переміряла нові речі, які встигла купити. З відходом чоловіка стало їй якось легше. У квартирі чисто, ніхто не смітить.Квартира до речі, її, дошлюбне, була.Дитина — великий, самостійний. Та й сусід, холостий Ігор, раптом звернув на неї свою увагу і став привітніше.- Юлечка? Прости дурня! — з квітами, неголений, пахне оселедцем, у пом’ятому піджаку, чоловік стояв за дверима і дивився з жалем на неї.- Ні! — розсміялася від щастя Юля. — Не пробачу! Іди, куди ходив від мене потайки!

Свободу тобі даю.- Ну Юль? Кому ти потрібна, в свої 37? — про всяк випадок нагадав чоловік. Колишній чоловік.- Пропадеш ж без мене?Він дуже розраховував на те, що дружина візьме його назад. Тому що грошей у нього залишилося — три з половиною гривні і спав він вже майже тиждень в машині.-Пропаду, — кивнула радісно головою Юля, зачинивши перед ним двері. Тоді Андрій задумав недобре діло.

З’явившись під вечір додому, знову подзвонив у двері. Дружина відкрила.Красива така стала, в платті новому і в сережках з висульками.- Чого тобі? — невдоволено сказала вона. Замість тисячі слів, Андрій кинувся на неї немов ягуар в стрибку із засідки і втупившись в губи, притиснув її до підлоги. «Моя ж» — порахував він. » Побарахтаться і здасться «. Таке він в кіно бачив. Приборкання норовливої.Але з кухні, через двері, теж зовсім як в кіно, з’явився сусід Ігор.

Немов нерозумного кошеня, він взяв за шкірку Андрійка, з Юлі зняв і за двері викинув, показово пнув прямо під зад.-Юля тепер жінка вільна, — безсердечно повідомив він.-Так, — підтвердила Юля.З квартири прямо аж несло смаженими м’ясними котлетами, улюбленими, які Юля раніше йому виключно лише у свята смажила. І зрозумів Андрій, що він безповоротно втратив. Шкода

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩