Через 30 років Олексій зустрів своє nерше кохання. Розчаруванню не було межі

 

Олексій захоплено ходив заводом із телефоном у руках. На його 50-річчя діти подарували йому новий телефон, онуки навчили користуватися, тепер Олексій божеволіє від щастя. -Невже якась іграшка тебе так ощасливила? -Та тут справа навіть не в телефоні, а в тому, кого я в інтернеті знайшов.

-І кого ти такого цікавого знайшов? -Тамару — моє перше кохання. Вона просто чарівність, така ж красуня. -Як це перше кохання? А як же дружина? -Дружина вона є і буде. Це зовсім інше. А ось Тамара, ця жінка завжди була моєю музою, я закохався у неї 30 років тому, і зараз завдяки технологіям я знайшов її в інтернеті.

Ось подивися на її фотографії. Тамара має бути одного віку з Олексієм, але виглядала вона дійсно на 10 років молодшою. -У неї статус «вільна», отже, ще не все втрачено, значить є шанс… -А як же дружина? У тебе вже й діти, і онук росте. Як можна всю сім’ю проміняти на одну жінку? От якби я була на твоєму місці.

-Ні, ти ніколи не будеш на моєму місці. Тобі потрібні чіткі прогнози і вічний план-кохання так не працює. Дружина у мене чудова жінка, і я її люблю. Але Тамара – це зовсім інше. Я поїду до неї у столицю на вихідні. -А вона знає? -Ні, це буде великий сюрприз для нас. Зустріч через 30 років.

У понеділок Олексій прийшов на роботу зовсім без настрою, обличчя на ньому не було. -Щось пішло не так? -Так, все пішло не так. -Вона тебе не впізнала? -У тому те, що дізналася. Виявляється, не можна вірити всьому та всім, що є в інтернеті. Фотографії у неї виявилися старі, 15-річної давності, а так вона далеко не красуня.

Чоловік у неї та троє дітей, п’ятеро онуків. А статус «вільно» вона просто так поставила. А я дурень і повірив. -Ну що тепер знову свою дружину любиш? -Що означає «знову»? Я її й не переставав кохати. І не зраджував ніколи, навіть у думках те й не було.

Джерело