Був вечір, і я зрозуміла, що забuратu хлоnчину ніхто не збирається. Тому довелося змuрuтuся — теnер у мене двоє діток.

 

У свій невеличкий ювілей на 10 років мій син вирішив добре відсвяткувати і запросити багато друзів. Ми довго думали, як краще розважити малюків і потім я вирішила, що буде непогано спочатку сходити в кіно на мультик, а потім відвідати кафе, яке знаходиться біля нашого будинку. І

коли ми добре посиділи іменинник попросив запросити ще свого кращого друга до нас додому, щоб продовжити веселощі. Я погодилася, тому ми пішли всі разом в нашу квартиру. І вечір пройшов швидко, а по Діму ніхто і не прийшов. Батьки навіть не подзвонили, щоб поцікавитися, де їхня дитина.

Через мить хлопчик підійшов до мене і сказав: «Тітка Юля, ви так любите свого Сергійка. Моя матуся не любила мене так. Вона завжди приходила пізно і тільки лаялася на нас. А одного разу так сталося, що вона не прийшла взагалі. » Як виявилося, мати Дмитра часто йшла у своїх справах і залишала сина одного в будинку, так що скоро її просто позбавили батьківських прав. Через деякий час з дитячого саду Діму забрав батько, але життя не стала краще.

Ніяких теплих відносин між ними не було. На той час у тата вже була інша дружина, тому часто після занять хлопець не йшов додому, а сидів під під’їздом і чекав його. Ця історія збентежила мене, тому після цього дня я стала забирати не тільки свого Сергійка зі школи, але і Діму. Мені було не важко нагодувати двоє діток, проконтролювати підготовку до занять. А після всього цього ввечері хлопець йшов додому. Так тривало до кінця травня.

А потім батько його попросив мене забрати дитя Жюлі на деякий час. Нібито вони з новою дружиною розлучаються і тепер йому треба подумати про подальше життя. Я погодилася, адже вже і звикла так жити. Йшов час і я зрозуміла, що забиратися хлопчині ніхто не збирається. Тому довелося змиритися, що тепер у мене двоє діток. Так жилося нам добре. Діти чудово лагодили, навіть краще стали вчитися. Разом було цікавіше вирішувати задачі.

Нової дитині я приділяла багато уваги. А мій синок не ображався, що тепер мама не тільки їм турбується. Після закінчення школи обидва хлопці вступили до університету. Дмитро на програміста, а Сергій на медика. Я була гордою, що змогла гідно виховати двох хлопців сама. Тому сподіваюся, що з Божою допомогою зможу далі вести в світ і підтримувати своїх хлопців.

КІНЕЦЬ