Було б добре, щоб у моєї дружини був кoханець!

У мене з дружиною стосунки геть погані! Раніше між нами любов та ніжність була. Ми кохали один одного безмежно. Але потім наші стосунки охололи. Я навіть не знаю і не розумію, чому так сталося.

Альбіна почала приділяти мені та дитині менше часу та уваги.

Дружина зовсім не хотіла ніяких інтимних стосунків зі мною. Ми навіть спати у різних ліжках почали, бо Альбіна працювала допізна. Моя дружина вчителька. Вона постійно була у телефоні чи ноутбуці. Це також впливало на наші стосунки. Завжди якісь курси, семінари, уроки онлайн…

А потім говорила, що не висипається і у неї через це все болить.

Коли Альбіна переїхала до своєї мами, взагалі був шокований. Я був упевнений, що у неї є коханець. По-іншому не могло бути!

У мене були ключі від їхньої квартири. Коли я дізнався, що вдома нікого немає, то вирішив цим скористатися. На 100 відсотків був упевнений, що у моєї дружини є коханець!

Вважав, що обов’язково знайду докази того, адже Альбіна, напевно, приводила його додому.

Моя теща перебувала за кордоном, то недаремно ж дружина туди переїхала! Також я вважав, що вона, коли ми жили разом, лише прикривалася своєю роботою!

Я намагався знайти хоч якісь сліди чоловічого перебування там. Перерив усе, та не знайшов нічого! Нічого й близько, щоб вказувало на те, що у Альбіни є інший чоловік. То якісь дитячі зошити, то проєкти, то творчі роботи. Судячи з усього, що я знайшов, у моєї дружини було репетиторство. Плюс до того, вона почала писати ще й якусь наукову роботу!

Я не знав навіть, як мені реагувати! Все наше подружнє життя зруйнувала її педагогічна діяльність! Ніякої ласки з її боку до мене! Робота Альбіни була у неї на першому місці. Я не знав, як цьому зарадити.

Чи зрадів я, коли дізнався, що у неї немає коханця? Сказати чесно? Я навіть засмутився. Краще б вона мала іншого чоловіка. Ну не можна ж усе своє життя присвячувати лише роботі!

КІНЕЦЬ.