Була свідком ситуації: дві стареньки жінки в черзі розговорилися і одна почала жалітися іншій, що їй не дзвонять діти і не приходять в гості
Дві літні жінки розмовляли у черзі в поліклініці. Дуже літні.
І одна іншій сказала, що дочка рідко дзвонить. Не про доньку зовсім була розмова. Це до так, до слова; хвороба така, що можна впасти вдома і все… Ось і заговорили про хворобу, хто з ким живе, чи є кому допомогти.
І повна жінка з сивим пишним волоссям сказала, що син заїжджає щовечора; недалеко мешкає. Онук заходить часто. Дзвонять, навіть набридло вже.
– Я їм сказала, щоб тільки по справі дзвонили. Переймаються вони. І невістка заїжджає також часто. Це навіть стомлює, чесно кажучи.
А худенька жінка в беретику сумно сказала, що їй дочка рідко дзвонить.
Повна дама втішно та повчально пояснила, що у дітей багато справ, багато роботи. Не треба їм набридати. Вони іноді не можуть часто дзвонити, тому що дуже зайняті.
– Ви не переживайте. Це вона зайнята по роботі.
І худенька жінка у беретику невпевнено відповіла:
– Мабуть. Але все одно чекаєш, що з днем народження привітає. Оленка мене вже п’ять років не вітає, не дзвонить. Нема коли, я розумію…
І повна сива дама не змогла відповісти. Вона з делікатності голосно заговорила про вставні зуби. Так дорого зараз, тільки подумайте!
А жінка в беретику тихо та розгублено повторила:
– Із днем народження ж можна привітати? Це ж нечасто. Я розумію, що зайнята. Але в день народження чекаєш, знаєте…
І повна дама щосили розповідала про зуби. Заговорювала зуби, – так раніше вгамовували біль.
А жінка в береті сумно дивилася на свій старенький телефон.
КІНЕЦЬ.