Батько Відмoвuвся Від Мене І Моєї Дuтuнu, Яка Наро Дилася Поза Шлюбом, Але Через 2 Роки Сталося Те, Що Змінило Все

 

Це історія про мене. Мені тоді було вже 26 років. Я давно хотіла дитину, але наро дити я могла її тільки від одруженої людини. Любила я його. А його віра не дозволяла йому залишитися зі мною і роз лучитися зі своєю дружиною. Так я заваrітніла, мій kоханий підтримував мене.

І всі мене підтримували в моїй родині, крім мого батька. Для нього це було ганьбою, наро дити — будучи незаміжньою. Коли я народила, донечка моя була чорнявою, кучерявою, з сірими очима – дівчинкою, зовсім не схожою на мою рідню. Ми всі її любили крім мого батька, він навіть не бачив свою внучку. У будинок рідний я з нею не приїжджала, так як була не бажаним гостем.

Мама всіляко просила мене приїхати, але я знала, що тільки вона мене чекає вдома. Мені було прикро за свою дочку, що вона з народження позбавляється уваги свого дідуся. У мене є ще брат, він мене дуже любить і любить також мою дочку. Коли моїй доньці виповнилося два роки, мій брат вирішив одружитися.

Ми були запрошені на весілля, але я до останнього не хотіла приходити, не хотіла псувати торжество своєму брату. Я знала, чим це обернеться, підозрювала що мій батько буде проти, не захоче бачити мене і мою небажану дитини для нього. Після умовлянь мого брата і моєї мами, і майбутньої невістки, я все-таки вирішила йти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩