Ми з дружиною приїхали до батьків в село, і дружина відразу почала доnомагати моїй мамі, але вона ніяк не могла полюбити мою дружину. Я не розумів причину до того, як одного разу мати не витримала

Довгий час, моя мама не приймала мою дружину, але вона змогла за роки проживання зі мною довести зворотне. Коли я сказав мамі, що скоро познайомлю її зі своєю нареченою, мама відразу сказала, мовляв, моя дівчина спілкується зі мною просто заради вигоди, адже ми цілком забезпечені люди: у нас кілька квартир, машина і дача, але насправді ж, я був упевнений в щирості почуттів моєї нареченої.

Я познайомив Юлю з батьками. Мамі вона не сподобалася, але батькові, який до всіх чіпляється, невістка сподобалася відразу.

Моя мама спілкувалася з невісткою через не хочу, постійно критикувала кожне її рух, але дружина жодного разу поrаного слова не виронила на адресу моєї мами. Коли у нас народився син, я подумав, що після цієї події мама трохи пом’якшиться по відношенню до невістки.

Ми покликали її до себе додому, познайомити з онуком, і ось, вона як прийшла, відразу сказала, що син не схожий на мене, навіть не посоромилася сказати, що моя дружина загуляла. Після цих слів, бідолаха заnлакала і пішла в кімнату, а я вигнав свою ж маму і сказав, щоб вона більше не з’являлася в нашому будинку.

Дружина часто мене вмовляла, щоб я пускав маму бачитися зі своїм онуком, але я не погоджувався, так як не хотів вислуховувати обра зи на її адресу. І ось, через 10 років, тато подзвонив і сказав, що маму поклали в ліkарню, і за нею зможе доглянути тільки жінка, і тут моя дружина після всього цього сказала, що подбає про свекруху.

Моя мама, побачивши поруч з собою невістку, заnлакала, зізналася, що вела себе жахливо по відношенню до неї і хоче вибачитися, і зараз моя мама вже приймає дружину як рідну дочку, а то й краще.

КІНЕЦЬ.