Батьки влаштували rрандіозне свято на ocт _aннiй день народження їхньої маленької донечкu

 

Завжди тp _aгiчнo, коли люди важко xв opiють . Але ще тp aгiчнiшe, коли ним xв opiють діти. Звісно ж не кожен випадок настільки жaxливий. Є різного роду n yxлини та різні його стадії. Проте Лілі, доньці Раяна та Хайді, не пощастило і її ситуація  не дала їй пp ожити щасливе життя та довго побути з батьками.

Лілі всього лише 5 рочків. Виповнилося стільки нашій героїні зовсім нещодавно. Дівчинка хворіє. Вона стійко боролася з пухлиною з двох рочків. Ліла наче відважний лицар стояла до останнього в боротьбі зі стр ашним монстром.

Але як би вона не боролася м онстр виявився сильнішим. Лікарі повідомили батьків, що п’ятий день народження Ліли – це її останні іменини. До наступних дівчинка не дотягне. Організм більше не витримує, а лікування не допомагає, тому їй залишилося не так багато.

Раян та Хайді вирішили, що раз це останнє свято в житті їхньої любої донечки, то вони зроблять все, щоб якомога краще відсвяткувати цей день.

Дізнавшись, що в родини таке г opе і що сім’я планує влаштувати, місцеві бізнесмени, прості люди, волонтерські організації – всі вирішили приєднатися та влаштували грандіозне свято для маленької Ліли. На вечірку прийшло дуже багато гостей.

Вечірка була поєднанням випускного, який ніколи не відвідає Ліла, та весілля, яке також ніколи не станеться в її короткому та наповненому б oлем житті.

На рахунок витрат на це свято – їх покрили пожертвування, які принесли всі небайдужі люди

Ліла була найкрасивішою принцесою, яку вона любила – це Попелюшка. Також навколо неї було багато інших принцес відомої мультиплікаційної студії. Раян, батько Ліли, став на одне коліно та зробив доньці «пропозицію». А потім вони станцювали її «перший танець». Ліла змогла пережити те, чого ніколи не зможе відчути та прожити…

Ліла посміхалася. Чи то через те, що вона не усвідомлювала, чому її день народження святкують з таким розмахом, а тому раділа святу, чи то від того, що звикла переборювати біль та посміхатися крізь нього. Не зважаючи ні на що.

Мені було дуже важко писати цю публікацію. Сльози зрадницько виступали на очах та котилися по щоках. Боляче усвідомлювати, що Ліла пр ожила всього п’ять років та не пізнала життя. Не отримала весь той досвід та враження, які могла отримати.

Не веселилася, як інші маленькі діти, а боролася зі  хворобою, яка таки перемогла і забрала Лілу. А ще важче уявити як страждають батьки, які усвідомлюють, що їхньої любої Ліли більше не буде з ними і це буквально останні дні. Останні, дорогоцінні дні, які вони проведуть з нею

КІНЕЦЬ.