Батьки Артема, дізнавшись, що він обрав саме Ларису, nоставили ультuматум. Якщо він хоче, щоб батьки дали rрошей на весілля, тоді родичі Лариси не повинні брати участь у церемонії

 

Коли Артем оголосив удома, що одружується з Ларисою, вдома вибухнув сkандал. Мати кричала, що не прийме в сім’ю таку бід ність. -Ти з глузду з’їхав? У батьків нічого немає, тільки квартира двокімнатна. Я думала, що ти з нею просто так гуляєш, але одружишся з гідною дівчиною!

Мало що навколо хороших дівчат? Ось, наприклад, Аліса, донька дядька Сергія… -Мамо, перестань, я вже все для себе вирішив. Вже десять років батько Артема працював в Америці, весь заробіток він надсилав на батьківщину.

Вони за ці гроші відбудували будинок, купили дачу, машину, зробили дорогий ремонт. Батьки себе через це уявили мільйонерами і не гребували лихословити на людей із середнім статком. Артем цього не любив. Увечері довелося вислуховувати ще лекцію від батька, яка Лариса невідповідна партія для нього. Однак розмови батьків ніяк не впливали на рішення хлопця, адже він щиро її любив. Незабаром вони подали заяву до РАГСу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩