Антон привів додому Єву, свою майбутню дружину. Батьки подивилася на нього, потім на його обраницю та ледве свід_омість не втрат_или. “Брат не може одружитися з сестрою!” – прошепотіла мати.

 

Олена познайомилася з Олегом, коли їй було сімнадцять. Він був старшим від неї на сім років. Перспективний, серйозний хлопець вкрав серце молодої дівчини.

Олег не особливо замислювався про створення сім’ї. Для нього найголовніше було – побудувати кар’єру та стати на ноги, щоб не бути від когось залежним. Тому звістка про вагітність Олени приголомшила його. ВІн і не хотів одружуватися, але якщо так сталося, то він візьме на себе цю відповідальність.

Народила Олена двійнят: хлопчика та дівчинку. Ось тут Олега і понесло. Він вимагав, щоб дружина відмовилася від однієї дитини. 

– Ти не розумієш, що я не потягну двох? Ситуація така зараз… Ми ж надумали квартиру купувати. Як я її зараз зможу придбати? Або в нас буде одна дитина, або виховуй їх сама! – рішуче сказав він.

У Олени серце краялося у грудях, але зробила, як чоловік сказав. Залишила хлопчика, бо Олег сина хотів, спадкоємця роду. А від дівчинки відмову написала. Санітарочка у лікарні вмовляла, щоб не робила вона так. То ж-бо гріх: обирати одну дитину і розлучати сестричку та братика. Та Олена завжди робила те, що чоловік говорив.

Минали роки… Їхній син Антон ріс сміливим та принциповим хлопцем. Коли закінчив університет, то прийшов до батьків з радісною новиною:

– Познайомився я з чудовою дівчиною. Її Євою звати. Коли я вперше побачив її, у серці щось здригнулося. Я зрозумів, що це кохання. Вона – частинка мене. Ми з нею навіть схожі. Я хочу вас з нею познайомити, бо Єва буде моєю дружиною.

Антон так емоційно розповідав про свої почуття! Олегу з Оленою не було куди відступати і вони погодилися на знайомство з дівчиною…

… – Знайомтеся… це Єва! – радісно представив Антон батькам свою обраницю. – Вона вчиться в коледжі, буде медиком. Єва спочатку в дитячому будинку росла, та потім її забрали прийомні батьки. Вони у неї прекрасні люди!!!

Олена поглянула на Антона, на Єву. Потім знову на Антона, на Єву…. І ледве не зомліла… Як же вони схожі! Олег теж усе зрозумів. Ось це і є розплата за гріх, що зробили в молодості. “Не можна одружуватися братові і сестрі!” – прошепотіла Олена.

Як же тепер все це пояснити дітям? Чи вони пробачать той страшний вчинок?

КІНЕЦЬ.