Андрій жив на дві родини і був щасливий, поки його дружини не повідомили йому, що обидві ваrітні. І тут Андрій став перед важким вибором.

 

Андрій жив на дві родини і був щасливий, поки його дружини не повідомили йому, що обидві ваrітні. І тут Андрій став перед важким вибором.

Андрій жив із Марією вже рік, і вони були майже одружені.

Він проводив з нею свої вихідні, але щодня їздив до будинку своїх батьків.

Марія не хотіла знайомитись з його батьками, і вони ніколи не зустрічалися. У сусідньому місті жінка на ім’я Люда жила у власній квартирі, де Андрій проводив свої робочі будні.

Він мав там свої речі, і 5 днів тижд ень молоді люди були разом. Андрій не міг вибрати між Марією та Людою. Вони обидві були блондинками з довгим волоссям, але мали різні характери.

Марія була трохи пухка, але готувала смачну їжу і з нетерпінням чекала наро дження дітей після заміжжя.

З іншого боку, Люда була стрункою та спортивною, не любила готувати та ще не була готова до появи дітей.

Якось Люда оголосила, що ваrітна. Андрій зpозумів, що йому доведеться попрощатися з Марією, і пішов прощатися. Але коли він приїхав до Марії, то з подивом дізнався, що вона теж ваrітна.

Андрій був вражений, тому що він ще не планував заводити дітей, та ще й від двох різних жінок. Він продовжував сидіти, схопившись за голову, коли у двері Марининої квартири подзвонили.

За кілька хвилин увійшла Люда. Дівчата заявили Андрію, що знали про існування одна одної, тож домовились і вирішили надати йому урок.

Андрій був збентежений і не знав, що робити, тому просто пішов зі своїми речами. Марія і Люда потоваришували, і з того часу стали найкращими подругами. Вони ще не знайшли своїх вірних партнерів, зате здобули цінну дружбу!

КІНЕЦЬ.