Андрій прийшов із запізненням. Наважився прийти. Довго сиділи, розмовляли. Чоловікові було цікаво, як склалося життя kолишньої дівчини. Про себе не став нічого розповідати: одружений, має доньку. І все.

 

Андрій сидів на роботі незвично тихий. У нього не було настрою. Якраз сьогодні чоловік зрозумів, що сімейне життя його обтяжує. Зовсім недавно він радів, коли Наташа давала згоду вийти за нього заміж. Потім народження донечки Віки. Андрій пишався, що у нього повноцінна сім’я.Але все потихеньку змеркло.

Наташа, коли була вагітна, набрала вагу, але після народження Віки так і не схудла. Вона навіть не доглядала за собою. Ходила весь день в халаті, зачіску не робила.Такий вид дружини не привертає увагу. До того ж Віка постійно вередує, ночами не спить. То у неї животик болить, то зубки ріжуться. Андрія дістало таке життя. Хочеться прийти додому, щоб дружина і раніше мило посміхалася йому, а не була так заклопотана. І щоб були тиша і спокій.

Вчора Андрій зустрів Анжелу, давню любов. Дівчина виглядала чудово. Фігура, одяг, зачіска. Така красива, як раніше. Ніби й не було семи років,які не бачилися. Вони поговорили, чоловік запропонував зустрітися, поспілкуватися, адже не бачилися стільки років. Домовилися о восьмій вечора.Зараз Андрій думає, чи правильно чинить. Наташа чекатиме його з роботи, щоб допоміг, погрався з донькою.Увечері, як і домовилися, Анжела чекала його в кафе. У неї свої плани на Андрія. Вона бачила, як дивився він на неї.

Сумує, що одного разу втратив.Анжела заміж так і не вийшла. Після Андрія не бачила достойного собі чоловіка. Були звичайно, але не для життя. Сьогодні вона зробить все, щоб чоловік залишився задоволений нею.Андрій прийшов із запізненням. Наважився прийти, хоч совість все ж мучила.

Довго сиділи, розмовляли. Чоловікові було цікаво, як склалося життя колишньої дівчини. Про себе не став нічого розповідати: одружений, має доньку. І все. Анжела все говорила, говорила. Навіть сфотографувала їх удвох. На питання Андрія, навіщо? Відповіла: на пам’ять.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩