Амалію вже дістав той факт, що вони в сім’ї рахують копійки, а діти чоловіка живуть як хочуть за рахунок батька, і вона вирішила діяти.
Чи правильно розділяти бюджет у сім’ї? Щоб чоловік сплачував свої витрати, а дружина свої? Напевно, на цей рахунок у кожного своя думка. На думку Амалії, це потрібно. А ось її чоловік, за такого підходу, залишається «без штанів». І в Амалії, і її нинішнього чоловіка це другий шлюб.
На момент їхнього одруження діти Амалії були вже дорослими людьми, що живуть окремо. Діти її чоловіка теж підросли, але жили з матір’ю. Збоку могло здатися, що нічого не заважає їхньому безхмарному щастю. Але це збоку. Амалія зауважила, що практично вся зарплата чоловіка йде на утримання синів. А сам він живе за її рахунок. Звичайно такий стан справ їй не сподобалося.
Амалія вимагає від чоловіка урізати подачки своїм дітям. Чоловік відповів рішучою відмовою. — Я зобов’язаний допомагати дітям і вирішувати проблеми, що виникли в них. Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння Амалії, стала реакція чоловіка на допомогу дочці, коли тій знадобилися гроші.
— Ну, вона ж доросла дівчина! Сама має вирішувати свої проблеми! — сказав тоді чоловік. — Це що ж виходить? Мої діти повинні самостійно вирішувати свої проблеми, а своїм дітям ти мусиш вирішувати їхні проблеми. От і вирішуй. Але лише зі своєю зарплатою. І не забудь із цієї,
своєї зарплати виділяти частку за оплату комунальних послуг та продукти харчування. Ось з цього дня в них бюджет став роздільним. Амалії вистачає грошей і на харчові продукти, і на бензин для її машини, і на свою половину комунальних платежів. А у чоловіка, після того, як дружина утримає суми на товари та комуналку з його зарплати, нічого фактично не залишається.
А от не треба було чоловікові нахабніти. Амалія була мирно вирішувати всі непорозуміння, не йти на крайності. Але коли не доходить через голову, то доводиться доносити через інші частини тіла. Розлучатися жінка не має наміру, але й утримувати чоловіка теж не буде.
КІНЕЦЬ.