Алла вже звикла до причіпок свекрухи, і все б нічого, але незабаром вона дізналася щось жахливе про свекра і здригнулася

 

Алла з самого ранку поралася вдома. Прочистила kожен сантиметр і кожне важкодоступне місце. В чому справа? А до них свекруха завітає, не просто на каву, а вона з ними жити збирається.

Чому? Самій важко відповісти. Алла вже з першого дня знайомства знає, який складний у свекрухи характер, що вона може до кожної дрібниці в людині причепитися, а сама нічого не робить. З першого дня перебування біля невістки, та встановила свої правила.

За її словами, готувати, забиратися, мити щось вона не збиралася, Алла як була господаркою всього будинку, так і залишиться. По-друге, спальня невістки і сина тепер її кімната, а вони нехай йдуть куди хочуть — перебиваються, он у них який величезний диван, удвох помістяться. Жити з такою людиною нелегко, ось тільки чоловік Алли вже звик до такої поведінки матері.

Сама Алла не може терпіти свекруху. З самого початку та почала чіплятися до кожного подиху Алли, і не дай боже, вона знайде одну порошинку десь на nолиці, одразу буде говорити про те, як її синові не пощастило з дружиною, що стільки хороших варіантів було, а він вибрав якусь ледарку і так далі.

І все це при тому, що свекор весь цей час жив один, у страաенно брудній квартирі, яка була такою навіть за свекрухи. Ось такий складний кадр трапився Аллі.

Джерело