Моя сводна сестра звикла, якщо rроші скінчуються, то в будь-який момент можна попросити ще у мами або у мене. Але після одного випадку я перестала віддавати свої rроші

У мене є сводна сестра Олена. Ми з нею зовсім не схожі і це не дивно. Від мами ми взяли зовнішність, а от характер від батьків. І я просто терпіти не можу те, як сестра себе поводить. Ще з дитинства я взяла собі на замітку, що допомагати Олені- собі дорожче. Краще взагалі не мати з нею ніяких спільних справ.

В дитинстві, якщо вона підійшла до мене, щоб я допомогла їй із завданням або вирішила задачку, то через півгодини вона вже лежала на підлозі і нила, що я не виконую все її домашнє завдання за неї. Зараз Олена заміжня і народила дочку. Чоловік у неї працює вахтовим методом, вдома буває тільки тиждень в місяць.

Він відправляє їй зарплату, а Олена витрачає всі гроші за 10 днів. Вона любить розкіш. Їй подобається купувати в дорогих магазинах красну рибу і ікру, вона їсть тільки мраморну яловичину, може купити дорогущі екзотичні фрукти. Часто замовляє доставку їжі з ресторанів.

Це я вже не говорю про її вічні заходи в магазин за новими кофточками і в салони краси з вічними процедурами по омолодженню. Все це виходить в копійку. А потім в останній тиждень до зарплати чоловіка Олена ходить і голодує. Дитина у неї тільки макаронами харчується. Так же теж не можна, адже може же доросла людина самостійно про свої фінанси подбати. Але у Олени так не виходить.

Вона зрозуміла, що якщо гроші заканчуються, то в будь-який момент можна попросити ще у мами або у мене. Але я стала зауважувати, що Олена свої борги віддавати не збирається. Тому я перестала давати гроші на її розкішне життя. І заборонила мамі давати Олені гроші, що та витрачала їх на вітер.

Все же мама пенсіонерка, а не мільйонер. Олена, звісно, образилася. Але нехай свої образи та гроші обговорює зі своїм чоловіком, тому що від неї відвернулись навіть її подруги, все по тій же причині.

КІНЕЦЬ.