Коли хлопець залишив пакет, я взяла його собі, щоб повернути потім. Але я навіть не знала, як зміниться моє життя з цього дня

День видався не на жарт важким. Вранці за кілька годин довелося зробити всі справи вдома, бо знаю, що ввечері з роботи пізно приїду. Все було прибрано, їжа приготовлена, щоб увечері сім’я повечеряла без мене. А потім на роботі клієнтка змусила все кілька разів перемивати.

Я сама придумала собі такий заробіток, щоб чоловік став з великою повагою ставитись. А то раніше він часто казав, що я ніхто, раз не працюю. Так, так і казав! Роботу я намагалася виконувати якісно, бо сарафанне радіо основне моє джерело клієнтів. Я намагалася хоч трохи відпочити, заплющивши очі,

поки їхала у метро додому. Тут поряд зі мною сів хлопець із явним перегаром. Від нього неприємно пахло. Він рано зійшов, і я побачила, що на сусідньому сидінні він залишив пакунок.

Я взяла його, щоби повернути. Коли відчинила його, дуже здивувалася. Там була дуже велика сума грошей та якісь документи. Час був пізній, вирішила розібратися завтра. Вдома на мене з нетерпінням чекали троє дітей. Чоловік знову бурчав.

Вранці зателефонувала до фірми, яка була зазначена у договорі. Очевидно, її співробітник втратив. Виявилося, що то були дуже цінні папери. Директор фірми був дуже радий, що вони не загубилися.

Валерій Геннадійович потім мені передзвонив, каже: -Оксано, я навів про вас довідки, ви дуже відповідальна людина, до того ж чесна, хочу запропонувати вам хорошу посаду. Я не могла повірити у своє щастя. Прийшло усвідомлення, що тепер я можу змінити своє життя.

КІНЕЦЬ.