«А ви в курсі, що ваш чоловік завів другу сім’ю, і у нього народився син?»- сказала мені незнайома жінка і поклала трубку.

 

Ми одружилися п’ять років тому. У мене відмінний чоловік. Ми добре ставимося один до одного. Чоловік піклується про нас. У нас дві дочки. Мій чоловік обожнює своїх дочок, балує їх. Останнім часом він став нервовим, роздратованим. Навіть став зриватися на дівчатках. Я намагалася поговорити з ним, він говорив, що у нього проблеми на роботі.

Одного разу мені подзвонили з незнайомого номера. Незнайома жінка повідомила мені, що мій чоловік завів коханку і вона народила йому сина. Я була в шоці, не повірила своїм вухам. Я не могла повірити, що чоловік здатний на зраду. Увечері він прийшов додому і я відразу ж стала задавати питання.

Він зізнався, що 2 роки тому він зустрічався з однією жінкою. У підсумку вона завагітніла і народила сина. Але він не збирався кидати сім’ю, адже дуже любить мене і своїх дочок. Він подивився мені в очі і вибачився. Мені було прикро, але я пробачила його, не хотіла залишити моїх дівчаток без батька, до того ж, я його люблю.

Виявилося, що ця нахабка кинула сина і вискочила заміж за іноземця, і тепер чоловік не знає, що робити. Не хоче віддавати сина в дитячий будинок. Виходить, що у хлопчика є і батько, і мати, але він – сирота. Мати нікчемна, а у батька є сім’я. Мені стало шкода хлопчика.

Я попросила чоловіка познайомити мене з ним. Увечері він привів до нас дитину. Він був хороший, спокійний, я відразу полюбила його. Я обняла його і твердо вирішила усиновити його. Я завжди хотіла сина, Бог почув мої молитви. І з тих пір живемо вп’ятьох. Дочки добре ставляться до брата.

Мій чоловік дуже щасливий. Біологічна мати мого сина так і не з’явилася, не цікавилася своїм сином. Я познайомилася з бабусею хлопчика, вона подякувала мені за те, що не залишила дитину свого чоловіка. Вона рада, що онук росте в нормальній родині.

КІНЕЦЬ.