А на що чоловік розраховував, коли розлучався, що я з дітьми піду? Ні, любий, мені їх забирати поки що нікуди, це і твої діти
Чоловік зчинив скандал, заметушився. Тому що виявилося: розлучення – це не нове життя з чистого аркуша, коли ти маєш необтяжливі аліменти, а серйозні проблеми, коли діти залишаються з тобою.
Але на ці проблеми він напросився сам. Саме він вирішив, що нам треба розлучитися і подав на розлучення. А я не стала благати, валятися в ногах і плакати.
Зібрала речі та покинула його квартиру, як він і вимагав. Тільки ось діти залишилися з ним, бо мені зовсім нема куди їх забирати.
Я не маю свого житла, я сиджу без роботи і живу в однокімнатній квартирі з мамою. Куди я притягну двох дітей? Я їх люблю, не хочу, щоб їм було погано. Вони вже звикли, що у них є своя кімната, свої іграшки, та й садок у нас є близько. Щоправда, до садка дітей треба привчати, але мені нема коли, я шукаю роботу, щоб назбирати на іпотеку.
Я одружена сім років, у нас із чоловіком двоє дітей. Одному зараз чотири роки, а другому незабаром буде два. Я в декрет йшла ще з першою дитиною, а тут друга дитина з’явилася і декрет затягнувся.
За цей час моя фірма зазнала реорганізації. Тобто вона ніби перестала існувати, але була створена нова, куди перейшли практично всі співробітники. Тільки я залишилася за бортом, бо кому потрібна така працівниця?
Ось і сиділа я вдома, займалася побутом та дітьми. З чоловіком стосунки стали натягнутими вже в другому декреті, хоча саме він наполягав на другій дитині.
Чоловік став дратівливим, пізно приходив додому, постійно з кимось листувався, кудись їхав. Я підозрювала, що до роботи це не стосується.
Кілька разів хотіла відверто поговорити з чоловіком, але він починав кричати та психовати, тому розмови не виходило. Лише скандал. А тут він раптом приходить і заявляє, що ми розлучаємося, а тому я маю зібрати речі та з’їхати. Яка ж у мене була паніка!
Куди я з двома дітьми та без роботи з’їду? Діти в садок не ходять, у мене ніякої подушки безпеки немає, ще й нікуди йти, якщо тільки до мами, але вона сама в однокімнатній квартирі живе, а дача не пристосована для тривалого проживання з дітьми. Там немає ні нормального водопроводу, ні каналізації, ще й зі світлом перебої.
Чоловік пропав на три дні, щоб я могла зібратися та виїхати з його квартири. Я зібралася з думками і ухвалила єдине можливе рішення. Я з’їхала, а діти лишилися.
Повернувся чоловік у порожню квартиру, бо я, коли речі перевозила, дітей із собою взяла. Але того ж вечора я повернулася і віддала дітей чоловікові.
Його обличчя швидко з задоволеного стало приголомшеним і обуреним. Він розраховував, що я дітей заберу. Я б і забрала. А куди? І жити нам на що?
Я зараз шукатиму роботу, розбиратимуся з житлом, навіщо тягатиму дітей з місця на місце? Їх треба в садок віддавати, а я в такій ситуації, що я не маю на це часу.
Чоловік репетував, обурювався, вимагав, але я не змінила свого рішення. Мені насправді нема куди відвозити дітей і нема на що їх годувати. Навіть якщо чоловік подасть до суду, однозначно діти залишаться з батьком.
Звичайно, я заберу їх, але для цього мені потрібно упорядкувати своє життя, а чоловік нехай подумає, що у кожної дії є наслідки.
КІНЕЦЬ.