Знайшовши цвіль у контейнеры в холодильнику свого сина, я вирішила викинути його. Це стало початком конфлікту з моєю невісткою.

Якось я відвідала сім’ю сина, забравши онуку з дитячого садка, оскільки син був у від’їзді, а невістка Віка заявила, що в неї зустріч, хоча я підозрювала, що вона просто випивала каву з друзями.

Я дорожу будь-яким часом, проведеним з онукою, тому що їхні візити до мене зазвичай обмежуються вихідними, а мої власні візити до них нечасті.

Увійшовши до їхньої квартири, я була вражена безладом, що нагадує швидше холостяцьку берлогу, ніж сімейний будинок. Але що мене справді вразило – так це стан їхнього холодильника.

Усередині я виявила контейнер із їжею, що запліснявіла до невпізнання – такого я не бачила вже багато років, напевно, зі студентських часів.

Дбаючи про благополуччя онуки, я вирішила викинути контейнер із пліснявою і вимити холодильник, що ввечері того ж дня викликало бурхливий обмін думками з Вікою.

Вона засмутилася, що я викинула “її речі”, маючи на увазі запліснявілий контейнер, який, на її думку, мав викинути мій син як нагадування про його обов’язки.

Ця заява призвела до ширшої суперечки про домашні обов’язки та баланс роботи між ними.

Віка наполягала на тому, що вона не є служницею для мого сина, який, на її думку, має брати участь у домашніх справах, незважаючи на свою складну роботу.

Я не могла не порівняти її офісну роботу з фізичною працею мого сина і вважала несправедливим зрівнювати ці два поняття.

Пізніше син пояснив, що контейнер був спеціально залишений Вікою як нагадування йому, що тільки посилило моє розчарування.

Розуміючи, що обидва партнери працюють, я, однак, не могла примирити очікування Віки з реаліями їхньої роботи.

У результаті я вирішила купити новий контейнер заради спокою, але цей інцидент змусив мене задуматися: якими мають бути динаміка їхніх стосунків та справедливість домашніх обов’язків?

КІНЕЦЬ.