Ми були на хрещенні з подругою, і коли ми почули ім’я дівчинки, я не повірила своїм вухам. Це було ім’я, яке я ніколи раніше не чула.

Ми отримали запрошення на хрестини від сестри найкращого друга мого чоловіка, який також був хрещеним батьком дитини. Хоча ми не мали з нею близьких стосунків, ми вважали, що було б неввічливо відхилити запрошення. Наш план полягав у тому, щоб просто піти до церкви, привітати батьків і піти. З нами були наші двоє маленьких дітей, і ми не хотіли залишати їх на чужих людей.

Наблизившись до маленької церкви, ми були здивовані, побачивши великий натовп, що зібрався там. Здавалося, що все село прийшло відсвяткувати цю подію. Після церемонії відбулося грандіозне святкування в ресторані з традиційними сільськими звичаями, характерними для цього села.

Однак найбільше мене вразило ім’я, яке батьки обрали для дівчинки. Це було ім’я, з яким я ніколи раніше не зустрічалася – Феодофа. Ім’я звучало настільки незвично й унікально, що мені довелося кілька разів перепитувати, щоб переконатися, що я правильно його вимовила.

Спочатку ми з чоловіком думали, що воно може мати японське коріння, але згодом з’ясували, що воно грецького походження. Православний священник, однак, відмовився хрестити дівчинку з цим ім’ям, і в підсумку ми вибрали для її хрещення ім’я Марія.

Хоча я не вірю в те, що можна засуджувати батьків за імена, які вони обирають для своїх дітей, я не могла не відчути здивування, коли вони обрали ім’я Феодофа. Це було свідченням їхньої багатої батьківської уяви. Я співчувала дівчинці, знаючи, що вона буде мати ім’я Феодофа Павлівна протягом усього життя.

Я згадала однокласницю, яка назвала свою доньку Афіною на честь богині, і подумала, що це найкрутіше ім’я, яке я чула до цього часу. Однак життя має властивість дивувати нас, і Феодофа, безумовно, порадувала мене своєю унікальністю.

Мамі дитини відома думка людей, і вони вирішували, чи офіційно реєструвати ім’я як Феодофа або Марія (ім’я, яким її хрестили).

Багато родичів були проти імені Феодофа, і я також відкрито поділився з нею своєю думкою. Священник запропонував альтернативне ім’я “Феофанія”, але воно не сподобалося батькам. Зрештою, вони були вдячні за допомогу та підтримку інших у прийнятті рішення.

КІНЕЦЬ.