На співбесіду з’явився чоловік. Галина одразу впізнала його. Це був її рідний батько

Матері Галини не стало, коли доньці було три роки.

Тато не був готовий виконувати свої батьківські обов’язки, тож він просто привіз дівчинку до баби з дідом та залишив її під парканом.

Баба тим часом поралась на городі, як раптом почула звук машини. Вийшовши, вона не могла повірити, що їх зять так вчинив з рідною дочкою.

Увечері додому прийшов дід.

– Це до нас зять з онукою завітали? – поцікавився він.

– Куди там.

Богдан залишив доньку, а сам поїхав.

Правду говорять – крім мами дитина більше нікому не потрібна.

Баба з дідом раділи, що онука поруч з ними. Хоча, їм було щиро шкода дівчинки, позбавленої повноцінної сім’ї. Але така її доля. Галина була копією своєї матері.

Дівчина росла старанною та добродушною. Шкода, покійна матір не побачить, яка в неї донька. Бабця з дідусем довго накопичували кошти, щоб дати онуці хорошу освіту. Після університету Галина повернулася до баби з дідом у село.

Галина розуміла, що рідним потрібна допомога та догляд, тому вирішила залишитися з ними.

Тоді вона наважилась відкрити власну ферму. Господарство почало зростати, тоді Галя стала шукати людей, котрі б могли їй допомагати та отримувати за це кошти. На оголошення відгукнувся чоловік.

Коли той прийшов на співбесіду, Галя зрозуміла, що це не хтось чужий, а її тато.

Чоловік виглядав значно старшим. Дівчина вже хотіла прогнати його, однак згодом вирішила дати йому шанс. Галя таки впустила батька в дім. Тато поселився в будинку, неподалік від ферми. Адже, нема нічого гіршого, аніж доживати старість самому.

КІНЕЦЬ.