В суботу я чоловікові напекла пирогів з вишнями, він дуже їх любить. Вийшла в магазин по сметану, повернулася, дивлюся – лише 2 залишилося. А свекруха вже з дому втекла і я все зрозуміла
Так вийшло, що я вже чимало років живу зі своїм чоловіком у шлюбі.
Досить таки багато часу минуло, але за весь цей час, на мій превеликий жаль, як би я добре не ставилася до родини свого чоловіка, але моя свекруха обожнює лише свою дочку, онука, її родину та зовсім не помічає нашу, як би я не старалася для них.
Моя ж рідна мама живе далеко від нас, а на мої скарги часто мені каже, що так завжди буває.
Вона мені пояснює, що мами більше люблять онуків від дочок, і нічого з цим не вдієш.
Це вона, напевно, вигадала, щоб мене заспокоїти.
Нібито є якийсь незрозумілий зв’язок, а дітей сина привела на світ зовсім інша жінка, чужа їй людина.
Не знаю, що й думати, щиро кажучи.
Ми з чоловіком живемо у моєї свекрухи, у нас є маленький прекрасний синочок, Андрійкові зараз нашому 4 роки виповнилося.
Я поки не працюю, сиджу з дитиною вдома.
Мати мого чоловіка Олега підрахувала, що так вийде дешевше, ніж йти в садок або няню наймати.
Свекруха і сама працює добу через троє.
У мого чоловіка є старша сестра, але її дитині теж чотири роки.
Вони живуть окремо, всім забезпечені, чоловік сестри мого чоловіка заробляє дуже добре, їх дитина ходить до престижного садочка.
Чи потрібно мені зараз говорити про те, що свекруха майже весь вільний час допомагає своїй доньці з її синочком?
Вранці, як тільки прокинеться, мчить туди ні світ, ні зоря, відводить дитину в садок, потім зустрічає, везе його відразу в якісь центри раннього розвитку з англійською мовою і басейном. Вона там ледь не більше часу проводить ніж вдома.
Та вдома свекруха ще може полежати відпочити, а там крутиться, як білка в колесі, постійно щось робить, допомагає зовиці.
На дрібниці я вже не звертаю уваги: напечу постійно чоловікові пирогів, адже він їх дуже любить, так свекруха, коли їде до дочки – все кине в пакет і забере.
Я ж ще можу напекти пирогів, мені ж нічого робити!
А дочка рідна її дуже зайнята людина, після роботи не біля плити стоїть, а в салони краси їздить, вона постійно при справі.
Якось я займалася консервацією, це у мене дуже смачно виходить, так вона все критикує мене.
Її донечка по-іншому робить і спеції інші кладе, і кришки не такі використовує.
А потім дивлюся – банок все менше залишилося в погребі, які я заготовляла, знову свекруха доньці своїй віддала.
Ну, це можна промовчати, але коли вона починає хвалити того онука, сина її доньки, а мого сина лише критикувати, то я вже не можу промовчати.
Ось той букву вивчив, картинку намалював! Навіщо порівнювати дітей, коли вони всі різні? Зрозуміло, що для кожної матері своє дитя завжди буде найкраще.
Коли сестра мого чоловіка буває з сім’єю до нас приїжджає в гості, наші діти граються разом.
Моя дитина вже чистенько говорить короткими реченнями, може читати прості слова. Їсть акуратно, прибирає за собою, а його брат, тільки сперечається з усіма, та просить, щоб йому все готове в руки дали.
Коли в останній раз на сімейному святі свекруха подарувала обом своїм онукам машинки – я була дуже засмучена!
Тому онукові, рідному синові своєї доньки – велику машинку на пульті, а моєму синові – якась дешева, яка в той же вечір і зламалася, добре, хоч колеса крутилися.
А потім я пишалася своїм рідненьким синочком!
Він машинці цій дуже зрадів, дякував бабусі своїй, очі світилися щастям.
Відразу побудував з книжок гірки, містки, трампліни і став пускати по цій трасі свою вантажівку. Чоловіки зацікавилися, підсіли на килим гратися до нашого синочка.
А той онук взяв в руки пульт, потримав хвилину і викинув бабусин подарунок, навіть не цікаво йому було, й не подякував їй.
Що не так зі мною і моїм сином, що свекруха так ставиться до нас?
Я намагалася поговорити з нею один раз, а вона махнула рукою і сказала, що це мені здається, сказала, щоб я нічого не вигадувала. Мовляв, вона і дітей своїх любить однаково, і онуків.
От як мені тепер бути?
КІНЕЦЬ.