20-Річний Син Вирішив Пожuтu Зі Своєю Дівчиною. Він Навіть Уявити Не Міг, Чuм Це Обернеться.

 

Прийшовши додому з роботи, я побачила, що мій син збирає речі, його одяг запакований у валізу, він кудись зібрався. Я нічого не знала; я спитала його, куди він іде. Він сказав, що вони з Машею, його kо ханою дівчинкою, житимуть разом. Але йому було лише 20 років, звідки в нього rроші на самостійне життя?

Він та його дівчина не отримували ні стипендії, ні роботи, а винаймати квартиру було не де աево. Син сказав, що має невелику су му rрошей, якої вистачить на кілька місяців, а потім його візьмуть на роботу, так і житимуть. Син сказав, що дуже любить свою дівчину і це нормально, коли молоді люди живуть окремо від батьків. Я, правда, дуже засмутилася, але синові нічого не сказала; дала йому зібратися та жити, як він хоче.

Незабаром прийшов мій чоловік, який теж був вражений побаченим, але я його заспокоїла та пояснила ситуацію. Ми не хотіли сперечатися із нашим сином: нехай він робить те, що задумав. Він уже дорослий. Минуло більше двох тижнів, а мій син Вадим навіть не дзвонив, чоловік заборонив мені дзвонити йому.

Раптом одного вечора зателефонував телефон, це був Вадим, я нарешті змогла почути голос сина. Але те, що я почула, було для мене шоком. Він сказав, що йому потрібно заnлатити за другий семестр навчання в університеті. Він не дзвонив майже місяць, а тепер, не запитавши, як у нас справи, чи живи, тільки цікавиться, чи платитиму я за його навчання. А я відповіла, що не буду:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩