19-річна Віра відмовuла у знайомстві великому мільйонеру. Як склалося її жuття через 3 роки nісля цього?

 

На жа ль, дуже часто так буває, коли дівчата дивляться не на особисті якості, а на гаманець майбутнього обранця і якої він національності, як він виглядає, які в неї цінності – нікого не хви лює. У нашому маленькому містечку такі випадки нерідкі. Нерівні шлюби у нас-звичайна справа. Але одна історія, що сталася кілька років тому, відзначилася повністю.

Була у нас у місті дівчина Віра. Про її красу і говорити не варто, вона була прекрасна: світло-блакитні очі, ямочки на щоках, здоровий рум’янець, довге русяве волосся, струнка фігурка. Але окрім зовнішньої краси, Віра відрізнялася і витонченістю внутрішнього світу. Ще на першому курсі університету Віра влаштовувалася продавщицею у квітковий магазин.

Тут її і помітив її «майбутній» чоловік. Складно було не помітити таку красу, та ще й в оточенні квітів. Азамат був великим бізнесменом. Його місячний дохід становив семизначне число. Йому було 56, і його розлу чили. У Азамата була 36-річна дочка та 2 сині молодші. Він закохався у Віру з першого погляду. Намагався з нею познайомитися, але 19-річна Віра йому різко відмовила. Чоловік думав, що Віра набиває собі ціну.

Він якимсь незрозумілим чином дізнався про її адресу і де вона вчиться і відправляв дівчині квіти та дорогі подарунки. Віра все залишала у постачальника. Мільйони та дорогі машини Азамата нічим не приваблювали молоду красуню. Вона ж була майже втричі молодша за чоловіка, і вдвічі молодша за його дочку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩