Вона робила все, щоб доnомогти чоловікові розnлатuтuся з велuкuмu борrамu. Чоловік у відповідь вчинив ТАК.

 

Якось її начальник погрожував звільнити, якщо не прийде на 8 березня. Вечір пройшов жахливо, всім дісталися подарунки і не вистачило на одну людину, і це, зви чайно, було Аня. Образу зціпила гр уди, і вона пішла з цього заходу, настрій був залишково зіпсований. Вся в сльозах, вона стояла і плакала від того, яка ж вона самотня і нещасна. До неї підійшов чоловік і почав розпитувати: що ж із нею трапилося.

Розповіла про випадок із заходом і зазначила, що це лише дрібниці… не чекаючи від себе, вона почала розповідати про своє життя, про невдалий роман, і про ті, як їй прикро. Андрій був її другом дитинства, вони росли в одному дворі. Вона не сприймала його як чоловіка, він був просто другом. — Та що ти справді погані всі ці твої мужики! Ти найпозитивніша людина з усіх, кого я знаю. Я завжди тобою милувався і захоплювався. А які у тебе зелені очі-таких ніде немає.

Але коли ми виросли, ти стала неприступною, я боявся ще раз до тебе підійти. Хоча був закоханий, слово честі, зізнаюся… Відчувши все це, Аня з подивом прийшлася до Андрія і помітила у ньому високого, симпатичного, серйозного, щирого чоловіка, він змужнів.

Весь цей вечір вони провели разом, вона щиро сміялася з усіх його жартів і слухала його компліменти, які їй дуже подобалися. Андрій розповів про ті, що він у розлyченні — не зійшлись характерами. Залишив усе і повернувся до рідного міста, влаштувався на роботу, хоче купити свою квартиру «А давай зустрінемося завтра», — запропонував Андрій.

Не замислюючись, Аня погодилася, вона була дуже рада цій пропозиції. Через кілька місяців Аня прийшла до своєї подруги Асі у гості. Вона була здивована, наскільки погарнішала її подруга, не утримавшись, запитала, чи вона заkохана. Не приховуючи, Аня розповiла, що вийшла замiж і вже чекає на дитину. Вона знайшла свою рідну душу, з якою щаслива. Подруга здивовано дивилася вслід щасливиці, що йде від неї.

Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩