Вона робила все, щоб доnомогти чоловікові розnлатuтuся з велuкuмu борrамu. Чоловік у відповідь вчинив ТАК.

 

40-річна Ганна не була одружена і не мала дітей. Саме тому вона вважала себе найнещаснішою жінкою. Зовні вона була досить симпатичною, постать була трохи повненька, але це її не псувало. Все життя вона просиділа на різних дієтах, але нічого не вийшло. Змирившись, вона задовольнялася тим, що є.

Наречених у неї було багато, але звернула вона увагу на Дениса, який живий у іншому місті і приїзджав раз на тиждень, За бензин платила вона. Денис був підприємцем-початківцем, у нього був свій бізнес-план, яким він весь час ділився з Анею. Він обіцяв їй золоті гори та велике щастя. Аня була щасливою і чекала, коли проект Дениса втілиться в життя. Він і обіцяв, що вони одружаться і у них буде двоє дітей: хлопчик та дівчинка. Щорку їздитимуть на море і гроші тектимуть рікою-від усього цього серце Ані завмирало.

Мрія, а не життя, не чоловік, а ідеал, трохи старший, але це нічого не змінює. Несподівано прийшло чи хо, і її нареченому загрожував термін, щоб цього не було, він винен заплатити 300 000 рублів. Він не має таких грошей. Бізнес розвалився. Його кинули. Всі мрії Ані в одну мить звалилися, не бувати її щасливому життю. Аня не хотіла кидати свого судженого та запропонувала взяти кредит, який вони потім погасять.

Суджений спочатку повернувши носа, але потім погодився обіцяв повернути всі гроші. Він почав пропадати все частіше і частіше, а незабаром поїхав, і більше не повернувся. Змінив номер телефону, адреси ніхто не знав. Інший наречений був на кілька років молодший за Ані. Худий маленький і щупленький, поряд з Анею виглядавши як моська. Він подарував їй намисто з натуральним камінням, яке вона носила з гордістю.

Він попросив її познайомитися з батьками. Після зустрічі відразу наступного дня вони розлучилися-«мамі не сподобалася». Вимагав повернути намисто, оскільки воно належало бабусі. Аня прийшла до своєї подруги Асі, і, питала, чому ж їй не щастить з чоловіками, й багато товстих виходять заміж, і дітей народжують, а що ж зі мною не так — все вмію і працювати, і готувати, і вбиратися. Якесь псування, якесь прокляття… Ася подумала і сказала: «Може у тебе характер поганій, не заміслялась?

Ти ж трохи що, ображаєшся, запальна. А мужики лагідних люблять». Аня образилася, підвелася і пішла. «Нормальний у мене характер просто з мужиками не щастить» — подумала вона. Від безвиході вона реєструвалася на сайті знань. Було багато запитів на знання, але їй сподобався лише один, на жаль, він живий в іншому місті, і тому він запропонував їй приїхати до нього, тому що він зайнятий, а бензин обіцяв сплатити.

Приїхала вона до нього і побачила недоглянутого, коротенького дядька, який одразу ж позначив: «ти баба видно велика, у господарстві знаобішся, та й місто у мене великий, і худоба. Мамі вдома догляд потрібний, хворіє». Відразу відчувши споживче ставлення і повну байдужість до неї, ображена, поїхала звідти і пішла з різних сайтів знайомств. Ніякі свята, корпоративи, події вона не відвідувала, їй було прикро і ніяково від того, що вона одна.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩