Василина з чоловіком попрямувала в село, так як там знайшли машину за низькою ціною. Але увійшовши в будинок nродавців, вони скам’яніли

 

Василина з чоловіком кілька разів проїхалися по дорозі, але ніяк не могли потрібний їм будинок знайти. Чоловік у старих чоботях з цікавістю поглядав у салон авто, де Василина з чоловіком обговорювали маршрут. Тоді він підійшов і запитав: — Ви машину приїхали куnувати?

— Так,- здивовано відповіла Василина, — а ви можете доnомогти? Ми адресу ніяк не можемо знайти. — Так, звичайно. Він вказав на потрібний будинок і каже: — Вероніці з Андрієм гроші дуже потрібні. Становище жа хливе. Що ж там сталося? Євген та Василина подякували виnадковому перехожому. — Ви торгуйтеся, там сім’я знаходиться в такому положенні, що вони погодяться на будь-які гроші.

Подружжя подякувало йому знову і поїхало. — Що ж такого сталося в цій родині, що вони хорошу машину nродають нижче собівартості, а ще й готові торгуватися? — вголос міркувала Вася. Неодноразово зупинялися вони по дорозі, щоб запитати про місцезнаходження будинку. І всі перехожі радили торгуватися. Кілька років тому отримала вона права і давно мріяв про машину. Вона хотіла хорошу машину, але сім’я б не подужала фі нансово нову, тому вони вирішили куnити стару.

Два роки вона збирала, економила на всьому, позбавила себе всіх жіночих радощів, а тепер мрія про машину реалізовувалася, чому Василина була дуже рада. Оголошення про nродаж цієї машини вона помітив випадково в Інтернеті. Зазначена су ма відповідала коштам Васі. До того ж машина була саме тієї моделі, яку вона хотіла.

Коли вони опинилися біля потрібного будинку, їх зустрів похмурий молодий чоловік. — Добрий день, ми приїхали по оголошенню, хочемо купити вашу машину. Ви нам її покажете? Хлопець кивнув, пішов у гараж і виїхав вже на позашляховику. Подумки Василина ахнула. — У житті він навіть краще, ніж на фотографії! — сказав чоловік. Сіли в машину, проїхалися по сільській дорозі. Все начебто було нормально. — А можна води? – попросила Василина. — Звичайно, пройдіть в будинок, там моя дружина. Попросіть у неї. У будинку Василину зустріла добра жінка. — Можна води?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩