Мама rаняла нас із чоловіком у своєму городі як рабів, а сестру Машку з її чоловіком не чіпала. Після чергового випадку у мене вже терпець урвався

 

Машка, моя молодша сестра, завжди була улюбленицею мами. А коли вийшла заміж, її чоловік, апріорі, теж став її улюбленцем. На відміну від нас із моїм чоловіком. Цей поділ наочно проявляється у мами на дачі. Розповім на конкретних прикладах. Машкін чоловік приїжджав на дачу лише двічі.

Вічно зайнятий, завжди в нього справи. Гроші заробляє. Що він там заробляє, не знаю. Але Машка завжди сkаржиться на фі нансовий дефіцит. Сама Машка, якщо і зволить приїхати на дачу, то клумбу поллє і відразу — «голова болить», скаже й у тінь із книжкою. Здо рова кобила, але симулює вміло. Ми з чоловіком там кожни вихідни оремо як раби. Але варто чоловікові влаштувати перекур, як мама одразу починає бурчати:

«Тільки й може, що перекури влаштовувати. А робота сама не зробиться». Або я, якщо присяду відпочити, чаю попити, одразу ж починає обурюватися: «Ти сюди приїхала працювати чи чаї ганяти!» Терпець у мене величезний, чоловік терпить заради мене. Але всьому є межа. Я вже на шостому місяці вагітності.

А тут ще й токсикоз замучив. Лежу вдома колодою. Чоловік носиться зі мною, як квочка з курчаткою. І тут дзвонить мати. Ні тобі привіт, ні тобі як самопочуття, одразу почала обурюватись. — Такий відповідальний період, а ви прохолоджуватись удумали?!

— Ну якщо одна не керуєшся, поклич Машку з її чоловіком, — сказала я. — Не треба свій обов’язок на інших перекладати! Машенька зайнята, а її чоловік працює! — З якого це переляку орати в тебе на дачі наш обов’язок. Ми доnомагали коли була можливість. Нині у нас такої можливості немає. І через твоє ставлення більше не буде!

Потрібні тобі найми — припаши Машку з чоловіком! А від нас відчепись! (K/QK) Висловилася, скинула виклик, грізно подивилася на чоловіка: — Щоби ноги твоєї там більше не було. — Як скажеш, кохана, — піднявши руки (мовляв, здаюся) відреагував чоловік на мій рик. Ми подивилися один на одного і засміялися.

КІНЕЦЬ.