Мама мого чоловіка опікала його аж занадто від самого народження й до весілля. Вона почала втручатися й у наше сімейне життя. Я думала, що час їй висказати все, що про неї думаю, а потім я дізналася стpaшнy правду!

 

Коли Антон закінчив навчання, ми одружилися. Я ще навчалася, тож з дітьми ми не поспішали. Жили ми в моїй квартирі, яка дісталася мені від бабусі, тому я думала, що мама Антона не буде втручатися в наше життя. Як я помилялася!

Вона продовжувала приїздити кожних вихідних, перевіряла, як я виконую домашні обов’язки, і переробляла, якщо їй щось не подобалося!

Одного разу, коли ми були в батьків Антона на сімейному святі, свекруха знову почала говорити про те, що я погано піклуюся про її сина, я просто не витримала та вибігла з ресторану, у якому ми святкували разом з іншими родичами. Я просто стояла й плакала. Тоді до мене підійшла тітка Антона, рідна сестра свекрухи. Звичайно, вона зрозуміла, що мене турбує, тоді я й дізналася страшну правду!

Виявилося, що свекруха довго не могла завагітніти, перші пологи в неї проходили складно, вона народила дівчинку, але та померла через прикру помилку лікарів. Антон був другою дитиною, проте й сам про це не знав. Після народження сина свекруха стала його дуже опікати.

Вони з чоловіком хотіли ще одну дитину, та не вийшло, свекруха просто не могла більше завагітніти.

Мене ця розповідь дуже вразила. Я почала краще розуміти свекруху. З того часу я докладала максимум зусиль, щоб налагодити стосунки зі свекрухою. Я намагалася їй довести, що можу попіклуватися про її сина.

Не скажу, що мені відразу все вдалося, але через декілька років ми вже були зі свекрухою найкращими подругами. Нещодавно в нас з Антоном народилася донечка, і свекруха мені дуже допомагає. Я дуже рада, що нарешті знайшла з нею спільну мову!

Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩