Ми відучуємо дочку від соски, прибили її до одвірка. Треба? Стій, Міланко, поряд з косяком, і гризи свою пустушку. Не хочеш стояти на одному місці? Іди, але без соски. В той день замість сопіння я почула смачне плямкання. Увімкнула світло, дивлюся – у Міланки пустушка в роті! Свекруха прийшла. А я її вигнала. Ну, вона так всім каже. По факту – я просто попросила її вивернути кишені

 

Мій чоловік прискакав через годину. Видзвонила мати сина з роботи. У квартиру вони зайшли разом.

– Оль, ти очманіла? Ти як з моєю мамою поводишся? Якого я оце повинен їхати через півміста через ваші чвари? Бачиш, немає у неї нічого! – на цих словах чоловік поплескав по кишенях пальто свекрухи зовні.

Я почула шурхіт. І чоловік теж. Безсовісним чином чоловік заліз в кишеню до своєї мами і витягнув на біле світло пустушку. Нову, упаковану пустишечку для онучки, з якою так несправедливо чинять батьки.

Я була права. І мене це не здивувало. А ось від реакції чоловіка я була м’яко кажучи здивована. Він здер з соски упаковку, сунув пустушку матері в рот, розвернув її і випровадив, повідомивши наостанок:

– Ноги твоєї у нас не буде, поки Міланка з пустишками не зав’яже!

Я ледве-ледве стримала сміх. На вихідних, зустрівшись з подругами, я в яскравих кольорах описала цю сцену.

Подруги валялися під столом від сміху. А потім із заздрістю зітхнули:

– Пощастило тобі з чоловіком!

Пощастило – не те слово. Хай живе адекватність!

Як часто ось така любов бабусь до онуків йде не тільки наперекір думці батьків, але і на шкоду самій дитині. У цій ситуації бабуся керується словами: «Чим би дитя не тішилося, аби воно не плакало». Так, відвикання від пустушки – непростий період в житті дитини. Пустушка – як жувальна гумка. Не тільки заспокоює, відволікає, але і псує прикус зубів у дитини. Погано, коли у родичів, які ближче всіх до дитини, йде розбрат у відносинах одне з одним. І добре, коли чоловік підтримує дружину!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com


Джерело

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩